Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Mondjak igent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mondjak igent? Nem tudom. L/14

Figyelt kérdés
Egy fiú tegnap odajött hozzám a buszmegállóba és azt mondta hogy nagyon bejövök neki. És elkérte a telószámom. Én megadtam neki meg ő is az övét. Aznap este felhívott és megbeszéltünk egy találkozót a Lidl-be. Hát azt mondtam neki hogy elmegyek de nem fura hely ez egy randihoz? Vagy csak nagybevásárlást akar csinálni és gondolja egy lány biztos jobban kiismeri magát egy boltban azért...Vagy ezt most mire véljem? Említette a telefonban hogy már kevés a klotyópapír de azt hittem csak viccel.
2010. aug. 14. 20:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Hogy sikerült a randi?
2010. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

áhh ez a teszkós csávó nagyonnagy :DD

nem lehet h ő hívta el a kérdezőt? csak most már leállt a teszkóról és átállt a lidlire...


am mi volt a randin?? :D

hol vagy már kérdező?

már nagyon kíváncsi vagyok :S

2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

naa kiváncsiak vagyunk:P

remélem azért nem rabolt el a csávoxD

2010. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem ír mert nagyon megszivatta

ha így van részvétem. :/

2010. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Na itt vok kis kíváncsiak. :D Hááát gáz volt. Mikor odamentem ő már ott volt a bolt előtt. Én csak simán köszöntem neki ő meg egy szia helyett telibesmárolt! Majd megfulladtam a nyelvétől!!! :S Aztán elkezdett taperolni én meg rácsaptam a kezére és megkérdeztem hogy mégis mit képzel mi vagyok én? Erre azt mondta h bocs, bocs csak olyan jól nézel ki. Én meg azt mondtam hogy tök mindegy hogy nézek ki nem viselkedhet így velem. Erre bocsánatot kért és bementünk. Azt mondta nincs sok pénze ezért nem vesz nekem semmit és négyre haza kell érnie mert meccset fog nézni. Én nem tudtam mit mondjak erre ezért inkább nem szóltam semmit. Vett 1 zacskó csipszet 5 banánt 2 narancsot 1 kg krumplit egy zacskós levest spagetti tésztát egy csomag negrót meg 6 tekercs wc papírt! O_o És nem volt pénze nekem egy nyamvadt csokira ha már nem vitt normális helyre. -.- Ja és a pénztárnál súgott vmit a pénztárosnőnek az meg adott neki vmit ő meg eldugta a zsbebébe. Mikor kimentünk a boltból elővett a zsebéből egy Durex óvszert! Azt kérdezte hogy most rögtön próbáljuk-e ki a parkolóba vagy menjünk el náluk. Azt mondta üres a kéró úgyhogy senki nem fog zavarni. Én meg azt mondtam hogy próbáld ki ezt! És f*szon rúgtam erre összegörnyedt úgyhogy majdnem orra esett én meg elszaladt a buszmegállóba és a következővel mentem is haza. Hát ennyi volt a Lidl-es srác. Pedig piszok jól nézett ki de ezek után elhánynám magam ha mégegyszer meglátnám.
2010. aug. 17. 19:26
 27/43 anonim ***** válasza:
75%
B@szod! Mekkorra egy állat :O :D
2010. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 d,jpt L ***** válasza:
75%
De pozitívum, hogy legalább felébredtél ebből az álomból.
2010. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen nincs , ha legközelebb ilyennel találkozol akkor mond meg neki hog. Az aldi nál lejjeb nem adod.
2010. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez nem semmi.
2010. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!