Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igent mondjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F@nny kérdése:

Szerintetek igent mondjak? Higgyek neki? HELP!

Figyelt kérdés

Szombaton az osztálytársam buliján üvegeztünk.És csomószór kellett csókolóznom vele.És aztán meg elkezd nekem "udvarolni".Hogy te ennél a csajnál annál a csajnál szebb vagy.Aztán meg a buli végén meg a barátnőmmel majdnem smároltak és elvégre megkérdezte a barátnőmtől hogy járnak-e.Erre ma(Hétfőn) meg már velem akar járni. És azt mondja hogy csak fogadásból kérdezte meg barátnőmet akkor most higgyek nenki???Járjak vele???

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!

13 éves lány


2011. máj. 16. 16:25
 1/8 anonim válasza:
de szeretnék újra 13 éves lenni és ilyen f_szságokon rágódni. kérdezz bele konkrétan ebbe a fogadás dologba. kivel fogadott,miért,mit kapott érte. ha bármelyik kérdésnél furcsán viselkedik,nem a szemedbe mondja stb. hazudik. :)
2011. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tóth Kornélia válasza:
Hát ez nagyon rosz helyzet. Jól tetted hogy nem mondtál neki igen vagy nemet. Kérdezd meg hogy tnyleg komolyan gondolja e mert ha nem nincs értele belekezdeni.:))
2011. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a sráác csajmágnes nemtudja mit akar szerintem ne de járj utána kiscit kivel fogadtak stb...
2011. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat nagyon jók:)
2011. máj. 16. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinnék neki.
2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 évesen ilyeneket játszani..mégsem akarok lány gyereket.
2011. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen... Neked babáznod kéne nem gondolod? Legközelebbi kérdésed az lesz hogy lefeküdtetek és hogy lehetsz e terhes?... az utánam jövő generáció kész katasztrófa lesz...


19/F

2011. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs azzal ha pasizgatsz!DE....

Most őszintén...hol veled hol a barátnőddel akar járni?Szerinted őszinte?Sőt...szerinted csak kettőtöknél próbálkozik?

Egyébként igen,13 évesen még csak maradj a plátói szerelmeknél,max flörtnél,meg a poszteres fiúknál...mert kapcsolatra,főleg szexre egy 13 éves lány se testileg se lelkileg nincs felkészülve!!!!!!!Tudom mert én is voltam 13 éves!És valószínűleg anyukád se értékelné a dolgot akármennyire halálos iramban fejlődik a világ!Az én gyomrom se venné be!

Szóval szard le a srácot magasról!:)

24/L

2011. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!