Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Mondjak igent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mondjak igent? Nem tudom. L/14

Figyelt kérdés
Egy fiú tegnap odajött hozzám a buszmegállóba és azt mondta hogy nagyon bejövök neki. És elkérte a telószámom. Én megadtam neki meg ő is az övét. Aznap este felhívott és megbeszéltünk egy találkozót a Lidl-be. Hát azt mondtam neki hogy elmegyek de nem fura hely ez egy randihoz? Vagy csak nagybevásárlást akar csinálni és gondolja egy lány biztos jobban kiismeri magát egy boltban azért...Vagy ezt most mire véljem? Említette a telefonban hogy már kevés a klotyópapír de azt hittem csak viccel.
2010. aug. 14. 20:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
OMFG
2010. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez LOL. :D Szerintem csak ugrat vagy szórakozik veled. Én a helyedben elmennék és ha tényleg szórakozik jól beolvasnék neki, ha meg komolyan gondolja akkor jegyezd meg hogy első randinak egy bevásárló központ nem a legjobb hely. És így nincs nálad túl sok esélye. x)
2010. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Ez aranyos:) még azt is megkérdezeti kérsz-e valamit..Ha csak szórakozna akkor nem hivott volna fel
2010. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, de ez ROHADT NAGY!

xD

2010. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves a fiú? Nem lehet hogy valami fiatalnak kinéző 18 éves aki már egyedül él és azért ő megy vásárolni?
2010. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%
kamuu... csak koppintod a tescos kérdésem...
2010. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Mi az h OMFG? Am a többi kommentet köszi. Idézem a beszélgetést.


-szia!

-szia! Ki vagy?

-Na vajon?

-Nem tudom.

-Reggel,buszmegálló...

-Ja, tudom már!

-Akkor holnap a Lidl előtt délután 3-kor?

-Okés. De miért pont oda?

-Fogyóban a klotyópapír....hát csak úgy.

-Na jó. Akkor holnap tali. Szia!

-Szia!

2010. aug. 14. 21:22
 8/43 A kérdező kommentje:
Milyen Tesco-s kérdés?! O_o
2010. aug. 14. 21:23
 9/43 anonim ***** válasza:
75%
Van egy olyan érzésem, hogy szivat a srác... :D
2010. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
menny el vele a Lidül be :D
2010. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!