Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igent vagy nemet mondjak? :s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent vagy nemet mondjak? :s Help pls!

Figyelt kérdés
Hellóka!Az lenne a problémám hogy egy fiú megkérdezte hogy járnék-e vele,nekem tetszik minden rendben van csak az a probléma hogy kb 3-4 héttel ezelőtt megkérdezte az egyik pasi az osztéylomból hogy nem járnék-e vele de neki azt mondtam hogy nem mert korai,valójában meg nem tetszett annyira és nem akartam megbántani..De ha ez kitudódik valószinűleg a srác megharagszik majd rám és gondolom majd a hátam mögöt ribinek vagy ilyesminek nevez.:/ És még annyi hogy az egyik LB-nek is tetszik az a fiú.Nem szeretnék senkit sem megbántani.Kérle SEGíTSETEK PLS!Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat!
2010. dec. 1. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez miért fontos?:D
2010. dec. 1. 19:19
 3/16 A kérdező kommentje:
amúgy igen..
2010. dec. 1. 19:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Nemet, mert a jelek szerint nem vagy szerelmes. Csak brahiból meg menőzésből nem érdemes senkivel járni, mert abból jó nem sül ki.
2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért fontos mert látszik az írásstílusodból és ilyen korban úgyse lesz semmi komoly kapcsolatod.. persze próbálgatásnak jó :)
2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

csak most veszem észre a sok hibát :S

osztályomból* mögött* Kérlek*

2010. dec. 1. 19:22
 7/16 anonim ***** válasza:
A fiúval ne törődj (akinek nemet mondtál, van ilyen), a barátnőddel meg beszéld meg, ha normális, megérti. Tizenévesen nem gáz annyira ez a lekoptatós szöveg, velem is megesett annak idején, érettebb fejjel majd jobban kezeled az ilyen helyzeteket.
2010. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem menőzésből akartam vele járni..
2010. dec. 1. 19:25
 9/16 anonim ***** válasza:
xO Uram anyám.12 évesen még ne gondolkozz párkapcsolatba.
2010. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =)
2010. dec. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!