Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a lány kérdezi meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lány kérdezi meg a fiútól, hogy lenne-e kedve találkozni?

Figyelt kérdés
Vangy fiú aki nagyon tetszik. Bizonyos jelek alapján azt gondolom én is neki, de mégsem történik semmi. Már nem bírom tovább, hogy csak lessük egymást mosolyogva, csevegünk, szemezünk és mégsem lép. Hogy mondjam meg neki, hogy szeretnék vele találkozni valamikor külön, négyszemközt?És azért koppanni sem akarok, szóval vmi olyan kellene aminél ha visszautasít nem lenne gáz...
2010. aug. 14. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem oda az egyik volt pasimhoz, hogy: Hallóka, csak nézel, vagy szeretnél esetleg többet is? Elröhögte magát, két évig tartott :)
2010. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Nem vagyok az a fene nagy liberális, sőt, de ez szerintem teljesen normális, hogy egy lány is kezdeményezhessen, ha tetszik neki valaki.
2010. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!