Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a lány kérdezi meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lány kérdezi meg a fiútól, hogy lenne-e kedve találkozni?

Figyelt kérdés
Vangy fiú aki nagyon tetszik. Bizonyos jelek alapján azt gondolom én is neki, de mégsem történik semmi. Már nem bírom tovább, hogy csak lessük egymást mosolyogva, csevegünk, szemezünk és mégsem lép. Hogy mondjam meg neki, hogy szeretnék vele találkozni valamikor külön, négyszemközt?És azért koppanni sem akarok, szóval vmi olyan kellene aminél ha visszautasít nem lenne gáz...
2010. aug. 14. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért lenne gáz?

Csak hajrá!

2010. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mit mondjak? Hogyan hozzam fel ezt a dolgot?
2010. aug. 14. 12:25
 3/12 anonim válasza:

Én egyenesen örülnék ha egy csaj aki tetszik nekem, odajönne és randira hívna! :)

17/F

2010. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kertelni, simán csak hívd el, hogy találkozni akarsz vele! Ha jelentesz neki valamit, akkor nem lesz gond. Ha meg visszautasít, akkor akárhogy taktikázol, úgy is visszautasítana.
2010. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyszer nekem kellett mondani annak a fa*sznak h talizzunk, mert ő nem mondta volna, de végül nem taliztunk mert nagyon ronda volt, csak először nem volt fényképe...!!!! tök gáz a gyerek, de szerencsére nem is egy városban lakunk!!!! :) 15/L
2010. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ügyesen kell megkérdezni.Pl:Ráérsz holnap,csinálunk együtt valamit,én elmennék ide,elkísérsz??
2010. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem gáz..én is egy csomószor hívtam pasit talira..

odamentem vagy csak msn-en megkérdeztem h lenne-e kedve velem talizni?

sok sikert!

14/L

2010. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

"egyszer nekem kellett mondani annak a fa*sznak h talizzunk, mert ő nem mondta volna, de végül nem taliztunk mert nagyon ronda volt, csak először nem volt fényképe...!!!! tök gáz a gyerek, de szerencsére nem is egy városban lakunk!!!! :) 15/L"


Hülye p*csa vagy ugye tudod? Miért kell ilyen bunkón lenézni a másikat? ő is ember és te meg nem vagy különb a sok hülye tinitől akik külsőből ítélik meg a másikat. Amúgy meg egy kép nem sokat jelent. Nekem is van a barátnőmről képem de az alapján max 5/10-es csaj de élőben meg mindenki mondja, hogy mennyire jó, meg mindenki az utcán megbámulja. Én sem vagyok tökéletes de mégis nagyon szeret a barátnőm.

2010. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem gáz.bár csak velem megtörténne mert én akárhányszor megyek oda mindig NEM a válasz.
2010. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egyszer nekem kellett mondani annak a fa*sznak h talizzunk, mert ő nem mondta volna, de végül nem taliztunk mert nagyon ronda volt, csak először nem volt fényképe...!!!! tök gáz a gyerek, de szerencsére nem is egy városban lakunk!!!! :) 15/L"


Egyszer majd te is megcsúnyulsz, megöregszel, aztán rád fogják a fiatal pasik ezt mondani, hogy mennyire undorító ez a ribanc, egy ujjal nem érnék hozzá. Majd ekkor gondolj vissza erre a mondatodra.

2010. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!