Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találjak pasit? XD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak pasit? XD

Figyelt kérdés

A barátnőimnek már volt jópár pasija, de nekem még egysem volt.:(

Sokszor mondták azt, hogy a baráti körből kéne valakit kinéznem magamnak, de ott egy nekem megfelelő pasi sincs.

Am nem vagyok csúnya vagy vmi szóval nem értem miért nem jön össze..


Tippeket tudnátok adni, hogy hol találhatok egy jó pasit?


15/L


2010. aug. 13. 01:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Magasak az elvárásaim..am csak egy bizonyos "fajta" fiú tetszik és amerre én lakom nem nagyon van olyan:S
2010. aug. 13. 01:30
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hogy azt várod, hogy valaki majd itt ír neked gyk-n, és boldogak lesztek, vagy csak szimplán bíztatásra vágysz... De az biztos, hogy ez az "amerre én lakom" hozzáállás a lehető legrosszabb. Én is pesti vagyok, és "amerre én lakom" vannak helyes pasik. Menj, ismerkedj, és valóban, az ismerőseid, vagy ismerőseid ismerősei között könnyebb ismerkedni, de akkor inkább lógj velük, járj bulizni, stb.

Viszont arra sem árt figyelned, hogyha mindenáron pasit akarsz, nagyot koppanhatsz. Nem szabad belemenni az első adandó alkalomba -nem szexre gondolok- csak mert már pasit akarsz.

2010. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

az az igazság h nem neked kell keresni, hanem a pasi kell h megtaláljon téged

fontos h ne cserélj szerepet, nem a te dolgod a keresgélés

lehetőleg ne neten keresgélj, mert ezek a kapcsolatok nem alakulnak a legjobban, legtöbbször első találkozáskor rádöbbensz, hogy nem így képzelted el ezt az embert

én elég messze lakom pesttől, nem vagyok egy stylist, de olyan nőim szoktak lenni, akiket mindenki megbambul. ha szeretnéd pár kép alapján én adok neked tanácsot, hogyan nézz ki külsőre. hátha ott is valamit lehetne javítani:) ha gondolod írd meg az msn címed és egyik nap megpróbálok tanácsokat adni. puszillak

18/f

2010. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

egyébként az elvárásaid jó ha magasak, ne is add alább, én is teljesen ilyen vagyok a lányokkal.

szerintem amugy neked a vékonyabb, hosszúhajú kisfiús focista féle fiúk jönnek be. én mondjuk nem ilyen vagyok.

2010. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó válaszoló szinte teljessen eltaláltad leszámítva a kisfiús és a focista részét a dolognak xD
2010. aug. 13. 02:07
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Megadod az MSN címeg?:P csak úgy...
2010. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
16/F
2010. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Csak privibe adom meg
2010. aug. 13. 03:31
 19/27 anonim ***** válasza:
39%
na csak össze jönnek a kanok itt a gyikon :D jó ötlet volt ide hirdetni magad
2010. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem hírdetem magam -.-"
2010. aug. 13. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!