Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami baj lehet a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet a személyiségemmel, a pasik kikosaraznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25/N vagyok. Nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel lehet gond.

A következő a helyzet: külsőre szép vagyok, megnéznek a pasik. Csinosan öltözködöm, sminkelek, magassarkú, egyberuhák, stb. Illetve figyelek az ápoltságra. Sokszor bókolnak, tehát ez a része rendben van.


VISZONT: amint megismernek a pasik, lelépnek. Szó szerint. Nagyon kedves és közvetlen vagyok, illetve naiv. Néha picit félénk, ami nincs összhangban a külsőmmel, ami inkább vagányabb.

Viszont mondok szituációkat:

-egy pali már nagyon régóta nézett engem, rengeteget szemeztünk, utánam fordult, stb. aztán randiztunk. A randi óta nem keresett.

-a másik egyetemi csoporttárs volt, leszólított, oda jött hozzám, majd egy beszélgetés után többet nem keresett.

-A harmadik társkereső volt, találka előtt eltűnt, majd most 3 hónap után újra felbukkant. Tök kedvesen viszonyultam hozzá, erre megint eltűnt.

-pár hónapja volt egy fiú, akivel alakult valami, de inkább lecserélt egy vagányabb lányra. Engem kihasznált, meg arra voltam jó, hogy velem lelkizzen.



A legjobb barátnőimnek is csak addig vagyok jó, amíg lelkizni kell. A pasik is iszonyat hamar megnyilnak nekem, mint valami pszichológus, olyan vagyok nekik, illetve sokszor érzem azt, hogy amint beszélgetnek velem elmúlik részükről a kémia. Nem, nem vagyok sötét, elég sokat olvasok, széles a látóköröm, többmindenről is tudok beszélgetni, illetve nem magas az igényem a pasik terén sem, tehát nem Brad Pittel akarok összejönni...és semmi.


Akárkinek mesélem, családom, barátaim, senki nem akarja elhinni, illetve nem tudják megmondani mi lehet a baj velem, pedig már őszintén kérdeztem olyanokat, akik ismernek engem. Tehát én fejlődnék...csak nem tudom, mi a baj.


Őszintén, ha magamba nézek, kicsit azt érzem, hogy azt a dögösséget, rosszaságot hiányolják belőlem. De hiába próbálok úgy viselkedni. Sokszor a talin nem is érdeklődnek irántam a palik, nekem kell fenntartani a beszélgetést. Hogy változhatnék? Vagy mit tehetnék?

Annyira rossz ez így. Én próbálkozom.


Nem küldök képet, és nem kérek olyan üzeneteket, hogy majd én felszedlek meg társai. Tényleg régóta szenvedem ezzel, inkább ötleteket meg tanácsokat várok, hogy egyáltalán hogy tudnék elindulni valamilyen fejlődés útján, vagy hogy deríthetném ki, hogy mi a baj?


2020. dec. 21. 18:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%

Hm.. tapasztalataim alapján azt tudom elképzelni, hogy:

A: túl sokat beszélsz, "leuralod a másikat"

B: nem vagy elég nőies, nincs kisugárzásod és barát zónába teszed magad ezzel

C: éppen ellenkezőleg, nem vagy elég határozott és nincs önbizalmad, nem mersz megnyílni és magadról mesélni

Ehhez beszélgetni kéne veled, hogy leesen mi a gond. Ha akarod, írhatsz. (Lány vagyok, szóval eszemben sincs felszedni téged. :D)

2020. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai társkeresés már nem igazán működik, mindenki a tökéletes akarja kívül, belül, anyagi részt is figyelik mind a 2 nem esetében. Ha nem vagy kiemelkedő mind a 3 területen, akkor gyakorlatilag egy senki vagy és nem fognak veled összejönni. Nőkre és férfiakra ugyanúgy vonatkozik.
2020. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy tökéletes vagyok, pont az, hogy van bennem valami hiba, csak nem tudom, hogy mi.

A pasikkal is voltak gondok, viszont valami nagy gond lehet velem, ha a legtöbb így áll hozzám.

Nos, ez a kisugárzás lehet ludas amúgy, mert vannak emberek, akiknek tényleg jó kisugárzásuk van, lehet nekem negatív, vagy semmilyen, ha ilyen van...

2020. dec. 21. 19:10
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég el kezdett foglalkoztatni a pszichológia,ezért foglalkozom is vele.

Írtad hogy ha te nem beszéltél volna,akkor kínos csend lett volna,egy ideig biztosan az lett volna,ezt szimplán neked csak élvezed kellet volna, soká szerint ez butaság,pár kérdést fel teszel nekik az elején aztán csak vársz, egy idő után csak el kezdett volna kérdezni.

Csak sétáljatok,tegyél fel neki pár kérdést,majd hagyd hogy ő kérdezzen,ne érzed magad rosszul ha kínos csend van,csak várj,egy idő után biztosan fog kérdezni,addig csak élvezd a csendet,szemezz vele ha szemben ültök egymással.

Sajnos velem is az a baj hogy túlzásba viszem a beszélgetést, főleg a családomban de ha megnyílok és számomra is szimpatikus az ember túl sokat tudok beszélni,tudom hogy ez nem jó mert már a családom is monda.

Esetleg nézz szét Almási Kitti youtube csatornáján,hát ha találsz számodra megfelelő videót.

[link]


22F

2020. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

Még annyit hozzá tennék, kérdezd meg azokat a pasikat akikkel randizát,mi a baj veled? Veszteni valód nincs.

Minnél többet meg tudsz kérdezni annál jobb.

2020. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen "mondd meg mi a baj velem" megkerdezesekkel nagyon kell vigyazni. A vegen meg valami bunko velemenye alapjan fogja a kerdezo meghatarozni magat.


Egyebkent meg kerdezo biztos hogy nincsenek olyan nagy elvarasaid? Irtad hogy volt egy online ismerkedesed. Gondolom tinder. Tinderen viszont csinos 25 eves lanykent tobb szaz likeot kaphatsz hetek alatt. Hogyhogy csak egy randi lett?

Valamint erdekes amit irsz hogy a srac meg se szolalt kb a randin. Hogy sikerult egy ilyen kukaval osszekerulnod ertelmes lanykent? Kb biztos hogy csak a kulsot nezted nala is..

2020. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
21%
Ellenszenves vagy,unalmas,nem vagy szexi.Kb. ezek lehetnek.
2020. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az égvilágon semmi baj nincs veled, és jó lenne, ha nem kezdenél valami frusztrált önmarcangoló programot néhány hülye miatt, akik talán nem is lettek volna hozzád valóak.


Elég egyszerűnek tűnik a képlet: mivel vonzó a külsőd, talán több pasi reménykedik, hogy egy gyors kalandban benne lennél, mert biztos könnyű préda vagy és szexet akarsz. Aztán mikor elkezdenek veled beszélgetni, rájönnek, hogy te összetettebb, igényesebb vagy és nem olyan egyszerű veled. Talán ők nem akartak komoly párkapcsolatot, vagy befostak, ezért leléptek.


Ne foglalkozz az egésszel, véletlenül pont most ilyenek jöttek össze. És NE akarj mindenkinek megfelelni, saját magadra koncentrálj, hogy te mit vársz el egy férfitól.

2020. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Mkdir ***** válasza:
100%

Csak elmélet.: Azt írtad, ha te nem beszélsz, kínos csend áll be. Mivel több sracrol is szó van, kizárnám a véletlent mint lehetőséget. Marad az, hogy te választasz bele ebbe a típusba. Fel kéne tenned a kérdést magadnak: miért is tetszett ő? Mi az ami vonzott? Miért is választottam őt?Mert elképzelhető, hogy valami oknál fogva kevésbé intelligens(persze lehet más ok is, de ez occam borotvaja) srácokra hajtasz. (nem a lexikális tudásra gondolok hanem a logikai) ebből következik, hogy neked kell beszélned, ergo többet fogsz beszélni náluk ami már sokaknál ilyesztő mert nem tudnak mit kezdeni vele. Hiába bonyolult az ember, akkor is legtöbben az egyszerűségre hajtanak. Evolúciós ösztön? Na mindegy.

Szerintem nagyjából tudod milyen kérdéseket tégy fel magadnak ezek alapján.

Remélem, ha csak töredékben is, de tudtam segiteni

2020. dec. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
62%
Kellene egy kamurandi, és utána megmondanám.
2020. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!