Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami baj lehet a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet a személyiségemmel, a pasik kikosaraznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25/N vagyok. Nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel lehet gond.

A következő a helyzet: külsőre szép vagyok, megnéznek a pasik. Csinosan öltözködöm, sminkelek, magassarkú, egyberuhák, stb. Illetve figyelek az ápoltságra. Sokszor bókolnak, tehát ez a része rendben van.


VISZONT: amint megismernek a pasik, lelépnek. Szó szerint. Nagyon kedves és közvetlen vagyok, illetve naiv. Néha picit félénk, ami nincs összhangban a külsőmmel, ami inkább vagányabb.

Viszont mondok szituációkat:

-egy pali már nagyon régóta nézett engem, rengeteget szemeztünk, utánam fordult, stb. aztán randiztunk. A randi óta nem keresett.

-a másik egyetemi csoporttárs volt, leszólított, oda jött hozzám, majd egy beszélgetés után többet nem keresett.

-A harmadik társkereső volt, találka előtt eltűnt, majd most 3 hónap után újra felbukkant. Tök kedvesen viszonyultam hozzá, erre megint eltűnt.

-pár hónapja volt egy fiú, akivel alakult valami, de inkább lecserélt egy vagányabb lányra. Engem kihasznált, meg arra voltam jó, hogy velem lelkizzen.



A legjobb barátnőimnek is csak addig vagyok jó, amíg lelkizni kell. A pasik is iszonyat hamar megnyilnak nekem, mint valami pszichológus, olyan vagyok nekik, illetve sokszor érzem azt, hogy amint beszélgetnek velem elmúlik részükről a kémia. Nem, nem vagyok sötét, elég sokat olvasok, széles a látóköröm, többmindenről is tudok beszélgetni, illetve nem magas az igényem a pasik terén sem, tehát nem Brad Pittel akarok összejönni...és semmi.


Akárkinek mesélem, családom, barátaim, senki nem akarja elhinni, illetve nem tudják megmondani mi lehet a baj velem, pedig már őszintén kérdeztem olyanokat, akik ismernek engem. Tehát én fejlődnék...csak nem tudom, mi a baj.


Őszintén, ha magamba nézek, kicsit azt érzem, hogy azt a dögösséget, rosszaságot hiányolják belőlem. De hiába próbálok úgy viselkedni. Sokszor a talin nem is érdeklődnek irántam a palik, nekem kell fenntartani a beszélgetést. Hogy változhatnék? Vagy mit tehetnék?

Annyira rossz ez így. Én próbálkozom.


Nem küldök képet, és nem kérek olyan üzeneteket, hogy majd én felszedlek meg társai. Tényleg régóta szenvedem ezzel, inkább ötleteket meg tanácsokat várok, hogy egyáltalán hogy tudnék elindulni valamilyen fejlődés útján, vagy hogy deríthetném ki, hogy mi a baj?


2020. dec. 21. 18:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
#10: Felejtsük már el, hogy a komoly, határozott és egyéb nőket nem akarják a pasik. Ez maximum pár komolykodó, követelőző nő önvigasztalása.
2020. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat beszélsz?
2020. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol, tök jól esik, hogy ilyen segítőkészek vagytok!


"Túl jó nőnek" nem tartom magamat, viszont az tény, hogy rengeteg pasi meglepődik, amikor mondom, hogy filozófiát olvasok, kutatásokat csinálok, stb. Egyetemen anno volt egy tanárom, aki így hangosan felszólalt a csoport előtt, hogy:"Te tényleg elolvastad a művet???".


A randik témái: változó. Volt, ami egyetemmel kapcsolatos(a csoporttársas beszélgetés), volt ami inkább az adott személy életéről, volt, ami mindenről, ami jött, Pesten sétáltunk és ami épp eszünkbe jutott, sport, munka, személyiség, stb.

2020. dec. 21. 18:40
 14/35 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túl sokat beszélek, nem tudom.

Erre még nem gondoltam. Igazából ha nem szólalok meg, akkor kínos csend van, ők sem beszélnek.

Tehát az egyik tali pl. úgy kezdődött, hogy csak én kérdezgettem, mert különben csend volt, meg szinte csak nekem kellett beszélnem, mert különben csendben ült és nézett engem.

2020. dec. 21. 18:42
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami tényleg nagyon hiányzik...
2020. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

15/15 Tudom, hogy valami hiányzik, azért próbálok rájönni.

Mondom, családot, barátokat is kérdeztem, sőt volt, hogy kértem, hogy figyeljenek meg, ha pasikkal beszélgetek, hátha észrevesznek valamit, de nem tudtak mit mondani.

2020. dec. 21. 18:43
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezért gondoltam a privátra, mert ott beszélgettünk volna azokkal a témákkal kapcsolatban és előjött volna, hogy milyen vagy. Így látatlanban erre nem lehet mit mondani.
2020. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat a zavarásért,de megpróbálhatlak elcsábítani?


22F

2020. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
80%

En ferfikent vagyok ilyen. Vicces, meg a korunk is egyezik. Viszonylag jo külső, igenyesseg, jelentős olvasottsag, van humorom stb.

Nekem ez a jellegzetes forgatokonyv: randin beszelgetunk tobb orat, sokat nevetunk, remekul kijovunk latszolag, kozos temak, a vegen puszi, oleles, "talalkozzunk meg" de azutan a semmibol jon az uzenet hogy bocs megse mert visszamegyek az exhez, osszejottunk egy haverommal stb.

Nekem az a problemam hogy nincs jelenleg jo kisugarzasom. Nincs bennem tűz, lelkesedes, magamrol nagyon keveset mondok el, testileg is visszahuzodobb vagyok. Ennek szemelyes es kulso okai is vannak.

Szerintem neked is ez lehet a problemad: pszichologuskodsz meg beszelgetsz mindenfelerol a sracokkal de emberkent nem latnak benned olyat ami vonzana oket mert nem mutatod meg magad es haverkent beszelsz, nem egy csabito nokent.



Masreszt 4 ember az nem nagy minta. A csoporttarsad nem is boztos hogy akart valamit, a netesnek lehet hogy volt meg 4 lany betarazva es tarsai.


25/F

2020. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Gyakorlatilag ott tartunk, hogy gyk-n mindenki tökéletes, de valahogy a többségnek mégsem jönnek össze a dolgok... Elgondolkodtató.
2020. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!