Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a lányok a külsőm miatt utasítanak el, vagy a személyiségemmel van a baj?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudom, melyik a probléma, így aztán a megoldást sem tudom hogy hol keressem.

Lehet, hogy rossz benyomást keltek, rosszul ismerkedem, és emiatt nem vagyok sikeres. De ott a gond, hogy mi van, ha azzal amúgy semmi gond nem lenne, csak a külső adottságaim miatt hiába, mert nem is kíváncsiak rám, nem akarnak megismerni (adott esetben jogosan, én sem akarnék olyannal járni, aki nem tetszik külsőre).

Hogy deríthetném ki, hogy melyik a gond? Mert ha a stílus, akkor nyilvánvaló, hogy a viselkedésemen kell változtatnom, viszont ha a külső, akkor meg nem nekem kell változni, hanem a kinézetemnek.


2014. szept. 1. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdezz rá mi a gond
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha megkérdeznéd azoktól, akik elutasítanak, hogy miért teszik ezt? Mert ezt innen senki meg nem mondja neked, hogy mi a gond veled. Nem tudjuk hogy nézel ki, nem ismerünk téged, így legalább annyira nem tudjuk a visszautasításod okát, mint te!:)
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha köszönsz neki és azt mondja erre hogy "NEM!" akkor a külsőddel van baja. Amúgy nem tom a nők furák! De egyet jól jegyezz meg még a "nem!"-en is könnyebb változtatni mint ha azt mondaná hogy "talán" ... ha ezt mondja akkor felejtsd el ...
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg? Ugyan már, senki nem mondja a másik ember arcába, hogy "hát nem vagy elég jó pasi nekem bocsi". Mindenki kitalál valami kifogást vagy egyszerűen eltűnik és nem reagál a kontaktusra.
2014. szept. 1. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Van, aki megmondja.

Amúgy meg, ha szóba állnak veled, de némi beszélgetés után nem akarnak már találkozni veled, akkor már a külsőddel nincs olyan nagy gond, akkor a személyiséged nem szimpatikus, de ha még szóba sem akarnak veled nagyon állni, akkor már a külsővel is gond van...

2014. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, és megmondom, hogy szerintem van-e gond a külsőddel. :-)

L

2014. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szinte soha nem látod a nőkön azt a nézést, ha alacsony, túlsúlyos, vagy ragyás, vagy valami hasonló, akkor valószínűleg külsőleg nem jössz be nekik. Ehhez egy tükör és reális önkép kell.

Kérdezni ne azt kérdezd egy nőtől, h miért nem tetszel, hanem, h szerinte min kellene változtatnod, úgy talán kapsz őszinte választ is.

Belsőt pedig könnyen kiderítheted, ha olyan helyeken ismerkedsz, ahol nincs kép, pl itt vagy más fórumokon.

2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De érted, ha pl. az arcom a gond, akkor úgysem fogja azt mondani, hogy "hát szabasd át az arcod".

Igazából más külsődleges problémát nem is tudok elképzelni mert az öltözködésem, stílusom rendben van, a testalkatom is sportos, egyedül annyi hogy nem vagyok extra helyes.

2014. szept. 1. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy tényleg egy bunkó vagy :)
2014. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt mondják, ami kint az bent és ami fent az lent, tehát egyikből következik a másik.

Ha valakinek bejön a személyiséged, annak be fog jönni a külsőd is.

2014. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!