Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A személyiségemmel volt baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségemmel volt baja vagy azzal hogy nem szexeltünk?

Figyelt kérdés
Randizgattam többször is egy sráccal. Szeret csajozni, válogathat is. Alig keresett engem csak akkor mikor unatkozott, vagy gondolom mikor más csajok nem értek rá. Ha ennyire nem érdeklem annak mi lehet az oka: a személyiségem unalmas neki, vagy nem feküdtem le vele (esélye sem volt rá még) esetleg a testem nem jött be neki?
2013. máj. 31. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bazzeg, honnan az fenéből tudnánk, hogy mi a baja veled. Biztos vannak jobbak is a tarsolyban.
2013. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a személyiséged talán, de ezt csak ő mondhatja meg...:) előfordul h ha jobban megismersz vkit akkor már annyira nem jön be :) ha komolyan gondoljátok akkor miért kellett volna egyből lefekdünötök? :)
2013. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2013. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak leszartad, és ezt úgy vette, hogy ennyi volt.
2013. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj neki ennyire megfelelni. Ha kellesz neki úgy ahogy vagy, akkor kellesz, ha nem, akkor pedig ne pazarold erre az idődet.
2013. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!