Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan változtatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan változtathatok a személyiségemen?

Figyelt kérdés
Már kb 5 sráccal randiztam eddigi életem során. (21vagyok) Ebből 4-el le is feküdtem, kb első randin. Aztán még találkozgattunk, csak sz exeltünk és én mindegyikbe beleszerettem, de egyiknek se kellettem többre. Nagy nehezen továbbléptem rajtuk. Eljött az ötödik srác, nagyon tetszett, 3 hónapig dumálgattunk, én is tetszettem neki. Es a harmadik hónap után végül találkoztunk. De annyira nulla az önbizalmam, hogy személyesen alig tudtam vele beszélgetni. Nagyon butának éreztem magam és szinte alig mertem megszólalni. Direkt nem feküdtem le vele, előző srácoknál sem jött ez be és tőle többet akartam. Mondta is, hogy kapcsolatot keres és reménykedtem, hogy összejön vele. De azt mondta, hogy nem szeretne többet találkozni. Egyszerűen most borzasztóan érzem magam. Szerintetek valahogy tudnék változtatni a személyiségemen? Nagyon félős vagyok, soha senkit nem érdekelt a véleményem már kiskoromtól kezdve, ezért sokszor nem merek megszólalni. Pl ha itthon/áltsuliban/gimiben/egyetemen mondtam valamit senki nem reagált rá és bennem maradt emiatt a félelem. Úgy érzem emiatt rontottam el a randit. +ha meg is szólalok a szorongás miatt általában f*szságokat mondok csak. Szerintetek hogyan változtathatnék ezen? Bocsi ha hosszú lett.

2020. máj. 24. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik dolog, hogy ha kapcsolatot akarsz, ne feküdj le vele rögtön. Legyen kitartó; aki nem képes várni 1-2 hónapot, az úgysem maradt volna veled.

A másik, hogy járjál nagy társaságba, ahol rendszeresen találkozol új emberekkel, de megvan a haveri kör is. Így tudsz fejleszteni az önbizalmon.

2020. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok és kollégista. Gyakran jártam társaságba a vírus előtt.
2020. máj. 24. 15:34
 3/8 A kérdező kommentje:
És az utolsó sráccal direkt ezért nem feküdtem le, hogy jobban érdekeljem..
2020. máj. 24. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akit nem érdekel a szemelyiseged,azt se szexszel se annak hiányával nem tudod megfogni. Erről nem te tehetsz,valószínűleg nem ő volt a te embered. Bár nem igaza értem,ha ennyire felénk vagy,akkor hogy tudsz olyan hamar feloldodni,hogy már az első randin lefeküdj a sraccal...nekem ez kicsit fura.

Ha viszont sikerül egy kis önbizalmat szerezned,az bizony kívülről is látszik,és sokkal vonzobbnak találnak majd a férfiak is.

21N

2020. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A másik amit jegyezz meg: mindenkit annyira becsulnek,amennyire az adott személy becsüli saját magát. Ne elegedj meg egy pasival,mert szereted,az édes kevés,ha csak te teszel a kapcsolatert. Ne fekudj le egyből senkivel,mert nem fognak komolyan venni. 1-2 hónap kivárása “elvárható” egy olyan férfitól,akit tényleg erdekelsz.

21N

2020. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a beszéd esik nehezemre. Lefeküdni könnyű akkor, ha ő kezdeményez, megcsókol vetköztet stb... Tetszik is, hogy valaki vonzónak tart, és nemet mondani is "félek"
2020. máj. 24. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, épp azért feksuel le velük, mert így érzed magad vonzónak... Ez baj. Próbáld meg saját magadat szépnek látni, ha valami nem tetszik magadon, akkor tornázz, öltözködj máshogy, fesd be a hajad stb. Ha te nem szereted magad, más hogyan szerethetne?


Voltam régen vékony és folyton azon rettegtem, hogy nem találnak-e majd a pasik kövérnek stb. Lefeküdni se mertem velük.


Az is fontos, hogy olyat találj, akivel van közös témád. Nézd meg, hogy milyen könyveket/sorozatokat/filmeket szeretsz és szűrj az alapján, ha ismerkedsz - ez a netes társkereső esetében egyszerűbb talán. Volt olyan partnerem, aki bejött, de semmi közös nem volt bennünk. Ez sokszor azt okozta, hogy unalmas voltam nekik és nem szerettek volna több randit.


Nincsen már annyira karantén, nyitnak a helyek. Ha van lehetőséged és társaság, menjetek el valahova, üljetek be és ismerkedjetek, barátkozzatok másokkal. Jó kis gyakorlás ez is.

2020. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs elég önbizalmad mindenki annyit ér amennyire becsüli magát én azt tanácsolom, hogy: A pszichológus válaszol rovatban a válaszadás ingyenes és általában 14 munkanapon belül, random sorrendben történik.


A hozzászólás elküldésével Ön kijelenti, hogy elmúlt 18 éves. Amennyiben Ön 14 és 18 év közötti kijelenti, hogy a törvényes képviselője hozzájárulásával használja ezt az oldalt. 14 év alattiként kijelenti, hogy a törvényes képviselője jár el Ön helyett.

2020. máj. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!