Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami baj lehet a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet a személyiségemmel, a pasik kikosaraznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25/N vagyok. Nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel lehet gond.

A következő a helyzet: külsőre szép vagyok, megnéznek a pasik. Csinosan öltözködöm, sminkelek, magassarkú, egyberuhák, stb. Illetve figyelek az ápoltságra. Sokszor bókolnak, tehát ez a része rendben van.


VISZONT: amint megismernek a pasik, lelépnek. Szó szerint. Nagyon kedves és közvetlen vagyok, illetve naiv. Néha picit félénk, ami nincs összhangban a külsőmmel, ami inkább vagányabb.

Viszont mondok szituációkat:

-egy pali már nagyon régóta nézett engem, rengeteget szemeztünk, utánam fordult, stb. aztán randiztunk. A randi óta nem keresett.

-a másik egyetemi csoporttárs volt, leszólított, oda jött hozzám, majd egy beszélgetés után többet nem keresett.

-A harmadik társkereső volt, találka előtt eltűnt, majd most 3 hónap után újra felbukkant. Tök kedvesen viszonyultam hozzá, erre megint eltűnt.

-pár hónapja volt egy fiú, akivel alakult valami, de inkább lecserélt egy vagányabb lányra. Engem kihasznált, meg arra voltam jó, hogy velem lelkizzen.



A legjobb barátnőimnek is csak addig vagyok jó, amíg lelkizni kell. A pasik is iszonyat hamar megnyilnak nekem, mint valami pszichológus, olyan vagyok nekik, illetve sokszor érzem azt, hogy amint beszélgetnek velem elmúlik részükről a kémia. Nem, nem vagyok sötét, elég sokat olvasok, széles a látóköröm, többmindenről is tudok beszélgetni, illetve nem magas az igényem a pasik terén sem, tehát nem Brad Pittel akarok összejönni...és semmi.


Akárkinek mesélem, családom, barátaim, senki nem akarja elhinni, illetve nem tudják megmondani mi lehet a baj velem, pedig már őszintén kérdeztem olyanokat, akik ismernek engem. Tehát én fejlődnék...csak nem tudom, mi a baj.


Őszintén, ha magamba nézek, kicsit azt érzem, hogy azt a dögösséget, rosszaságot hiányolják belőlem. De hiába próbálok úgy viselkedni. Sokszor a talin nem is érdeklődnek irántam a palik, nekem kell fenntartani a beszélgetést. Hogy változhatnék? Vagy mit tehetnék?

Annyira rossz ez így. Én próbálkozom.


Nem küldök képet, és nem kérek olyan üzeneteket, hogy majd én felszedlek meg társai. Tényleg régóta szenvedem ezzel, inkább ötleteket meg tanácsokat várok, hogy egyáltalán hogy tudnék elindulni valamilyen fejlődés útján, vagy hogy deríthetném ki, hogy mi a baj?


2020. dec. 21. 18:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl passzív vagy? Talán várta valamelyikük, hogy te is keresd, de nem kerested többé, így azt hitte, nem érdekled és ő sem keresett.
2020. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1. válaszoló. Köszönöm a válaszodat.

Sajnos nem, sőt, sok esetben még én voltam az aktívabb fél, én kerestem randi után a palit, csak elég egyértelműen elutasítottak, így hagytam.

De többször volt, hogy én kerestem őket.

2020. dec. 21. 18:20
 3/35 Noren1989 ***** válasza:
96%
No, akkor a konkrét szitukban: hogyan zajlott a beszélgetés/randi? Nem a mondóka része érdekel, hanem a nonverbàlis kommunikàciótok.
2020. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt ilyen, randiztam a lánnyal, tetszett is de pár randi után többet nem akartam vele találkozni.


Ez több okból is volt.

Unalmas. Brutálisan, de úgy éreztem ha vele vagyok viszek hajokotelet és felkotom magam.


Eroszakos.kedves volt , annak is tartotta magát de úgy fogalmazott mindig hogy ennyi erővel le is kophetett volna.

2020. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Noren 1989, neked is köszönöm a válaszodat.

Igazából a legtöbbször kávéztünk, egymással szemben ültünk. Nem ültem szorongva meg feszengve, ilyenkor elég közvetlen vagyok, és nincs az, hogy a stressztől zárkózottan ülnék.

Gesztikulálok sokat a kezeimmel, mikor beszélek, az tény, de nem kalimpálok, illetve szemkontaktus mindig van.

A pasik is szintén valahogy így, bár az utolsó, aki a legjobban tetszett és eltűnt, ő inkább mozdulatlanul ült és végig bámult, de minden reakció nélkül, aztán a beszélgetés felétől kezdve meg mindenre figyelt a környezetünkben csak rám nem. Nézett kutyűt-macskát.

2020. dec. 21. 18:29
 6/35 A kérdező kommentje:

Az unalmas mit takar?

Ezen már én is gondolkodtam, de igyekszem nem az lenni, mégis sokszor érzem, hogy annak tartanak. Érdeklődő vagyok, van saját véleményem, illetve nem arról szoktam kérdezni, hogy szia mi a kedvenc filmed, stb.

2020. dec. 21. 18:31
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Mosolygós típus vagy? Vagy inkább komoly?

Tudsz flörtölni?

2020. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Mosolygós típus vagyok. Rengeteget szoktam nevetni, meg könnyen megmosolyogtatnak egyszerű dolgok is, szóval sokszor van, hogy sétálok az utcán, látok valamit a kirakatban utána egy 15 percen át mosolygok.


Flörtölni? Na ezzel vagyok gondban inkább, nem vagyok sem ilyen kis csábos, sem flörtös, mert anno az exem nagyon megalázott ilyen téren.

2020. dec. 21. 18:36
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Valami nagyon extrém dolog van, amit nem veszel észre, mert neked természetes. Azért, amikor már ott a randi, tehát elvileg a másik félnek nyerő vagy és hirtelen eltűnik az egész, ott tényleg kell lennie valaminek.

Nálam egy lánnyal volt hasonló. Kifejezetten szimpatikus volt, nem mondtuk, hogy randi, de volt 1-2 találkozónk. Tök jó volt minden, aztán hirtelen előjött, hogy a csaj nagyon pszicho. Nyert a megérzésem, mert pár nap után sírva hívott, hogy miért nem vagyok szerelmes belé és tönkreteszem.

Privátban leírhatnád a randik témáit, miket mondtál magadról, hogy reagáltak, stb.

2020. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet, hogy túl "jó nő vagy"? Hogy érződik a kisugárzásodon hogy ez bizony nem az összefújta a szél a szemetet kategória. :D Bocsi nem tudom máshogy mondani.

És ettől megijednek, mert ők nem az a kategória.

2020. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!