Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják, szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

A nők utálják, szánalmasnak tartják, ha egy férfinek nem jön természetesen/ a neveléséből következően az ismerkedés módja, hanem utólag kell megtanulnia? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha jol nez ki,felolem tanulhatja az ismerkedest tanfolyamon. Ugyis nyero.


Senkirol nem gondolok olyat,h szanalmas. Maximum azt,h mondjuk tul keves energiaja jutott az ismerkedesre vagy testedzesre. Persze engem nem erdekel az ilyen fiu. Majd bepotolja. Sohasem keso elkezdeni barmit megtanulni.

2020. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

igazából ha tetszik nekem valaki, akkor tök mindegy, mit mond. csak ne legyen sértő/bántó.


a lényeg szerintem a természetesség.

2020. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha egy pasimról sem tudtam, hogy honnan tanult ismerkedni... mégis mennyire életszerű erről informàlódni? Lehet, hogy az összes könyvből tanult. Lehet, hogy egyik sem.

Nem mindegy...? Valahogy összejöttünk, tehát működött a "taktikája"... számomra ennyi a lényeg.

2020. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!