Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják, szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

A nők utálják, szánalmasnak tartják, ha egy férfinek nem jön természetesen/ a neveléséből következően az ismerkedés módja, hanem utólag kell megtanulnia? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%

10. Ember! Nem. Mindent lehet tudományosan elemezni. Az emberek kommunikációját is.


Az egy kamu közhely amit írtál a "nem tudja tanítja"-ról. Mi van? Akkor a világ egyetlen tanára, professzora, vagy bárki aki valaha tanított bármit bárkinek az nem tud semmit?


Pont az a jó, ha egy olyan ember elemzi és ír róla, aki ért is hozzá. A helyes táplálkozásról, az edzésmódokról is olvasol ha nem értesz hozzá először, mert nem ezzel születsz.

2020. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Azt szánalmasnak tartom, amikor vki erőltetetten, látványosan neten tanult szövegekkel és lealacsonyító PUA-tippekkel jön, főleg ha lerí róla, hogy csak bemagolta ("pluszpont", ha látom rajta, hogy "megette" az ilyen dumákat, hogy "bunkónak kell lenned, ha nőt akarsz", vagy pepitában, "be kell nyalni a nőnek", és nagyon erőltetett). Azt nem, ha vki nem telejsen felszabadult, néha bénázik... az még aranyos is tud lenni, de semmiképp sem ciki nekem.
2020. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Elég, ha tanulsz idegen nyelvet vagy főzni vagy vezetni, rengeteg nagyon szép szabályka le van írva, aztán a való életben akkor is kell gyakorlati tapasztalat. Amit meg akkor szerzel, ha csinálod. Ha rosszul is, de csinálod.


Nincs ilyen, hogy érzelmileg túlfűtött szavak. Vagy anyád hogy beszél veled?

2020. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

10:


Szóval akik kocsit vezetni tanítanak nem tudnak vezetni?

2020. nov. 24. 15:13
 15/23 A kérdező kommentje:
Ha esteleg az előző kérdésembe bele lehetne kötni: Akik matekot tanítanak nem tudnak matekozni?
2020. nov. 24. 15:16
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem én találtam ki, baba.
2020. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Akik matekot tanítanak nem tudnak matekozni?"


Nem, azt jelenti, hogy nem matematikus lesz, hanem matekot tanít. Nem autóversenyző lesz, hanem vezetést tanít. Nem mesterszakács lesz, hanem főzőtanfolyamon tanít.


A példában: nem beszélget az emberekkel, hanem arról tanít, hogy kell beszélgetni az emberekkel.

2020. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#15: Kérdező! Én a #4-es voltam, nem a #10-es. Ez a mondás, hogy "aki tudja, csinálja, aki nem, az tanítja" egy nagyon sarkított és eltorzított mondás, de akadnak emberek, akiknél bizony van valóságalapja. Gondolj bele: más képességek kellenek ahhoz, hogy gondolatban "szétszedjél" és elemezzél egy adott dolog összetevőit (és / vagy a működését), és megint más képességek szükségesek az adott dolog MŰKÖDTETÉSÉHEZ. Ajánlom, hogy gondolkozzál el ezen. Van, akinek mind a kettő megy, de nagyon sok embernek nem. A mondás erről szól. Továbbá mondok egy ellenpéldát is: léteznek olyan, nagyon nagy és mély elméleti tudással rendelkező tanárok (én egy ilyen fizika tanárt ismertem, egyik osztálytársnőm apja az illető), aki viszont nem jó tanár, mert a tudás ÁTADÁSÁBAN nem jó. Öcsémnek meg a Műszaki Egyetemen volt egy hasonló oktatója. A tanítványai csak vízfejeknek becézték az ilyen típusú "pedagógusokat". Szóval a jelenség létezik, oda-vissza.
2020. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 egyik ismerősöm autósoktatója rallyversenyző volt. A matek előadónk kanadai időjárásszimulátor fejlesztésén is dolgozott. A rendezvényszervező tanárunk kb 40 éve szervez rendezvényeket. Biztos tudnék példát mondani, de nem ismerem minden tanarom karrierútját.
2020. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hais Dorottya megvan? A műugrótanára olimpiai bajnok műugró. Csollány Szilveszter szintén tanít.
2020. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!