Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok,ha a randin kiderülne,hogy a pasi magasabbnak hazudta magát?

Figyelt kérdés

Első randin kiderülne,hogy alacsonyabb annál mint amit neten mondott.

Ott hagynátok őt?

Volt már ilyen randitok?


2020. nov. 16. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy minek életkorról, testsúlyról, magasságról, anyagi helyzetről kamuzni.


(és most nem arra gondolok, hogy 185-nek mondja magát, de tuti nincs több 183-nál :)).



Mindegyikre igaz, hogy akár ránézésre, akár néhány randival későbbre kiderül, hogy kamu volt, és nagyon ritka, hogy a másik addigra annyira beleszeressen, hogy elnézze a dolgot.

2020. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már aki hazudott a magasságáról. Hát jó ciki volt élőben az egész helyzet. Nagyon az arcomra volt írva, hogy csalódott vagyok. Nekem ez fontos dolog, erre egy fejjel alacsonyabb volt nálam. Mondanom se kell, nem lett belőle semmi. Nem akartam ott helyszínen megbántani, de utána nem foglalkoztam vele többet.
2020. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Otthagynám, igen. Nem a magassága miatt, hanem azért mert hazudott.
2020. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már.

174 cm vagyok, a pasi 180-nak vallotta magát de amikor élőben találkoztunk fél fejjel alacsonyabb volt nálam.

Először alig ismertem fel, nagyon ciki volt. Látszott az arcomon a csalódottság.

Rövid randi volt. Nem is tudom mit gondolt magában, hogy majd nem tűnik fel az a cirka 15 cm?

2020. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!