Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok,ha a randin kiderülne,hogy a pasi magasabbnak hazudta magát?

Figyelt kérdés

Első randin kiderülne,hogy alacsonyabb annál mint amit neten mondott.

Ott hagynátok őt?

Volt már ilyen randitok?


2020. nov. 16. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Kerti törpéket csak a kertben szeretem.

Azért tudja már egy pasi hogy ha alacsony akkor ne akarjon semmit egy normális magasságú lánytól.

26L

182cm

2020. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Volt már. És mivel én kimondottan magas pasi mániás vagyok, meg szoktam az ismerkedés első pár mondatában kérdezni.

Ha hazudik, vagy magasabbnak hiszi magát, mint amilyen, és mást mond, mint a valósàg a randin, akkor is azért a randit végigülöm, nem vagyok bunkó, de megmondom, hogy nem szeretnék több alkalmat, mindegy, hogy jófej vagy akármi, 180cm alatt nem találom vonzónak a férfiakat, úgyhogy lezárom.

2020. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Mindenhogy ritka szánalmas dolog.
2020. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért 1-es ez elég nagy túlzás.

Nekem párom alacsonyabb mint én mégis sikerült felszednie.

Vannak akiknek nem kizáró ok a magasság.


Nyilván a hazugság szerintem is gáz de azért nem kell az összes alacsony pasit degradálni.

2020. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
66%
Nekem is van olyan exem, aki majdnem egy fejjel alacsonyabb, de mi élőben ismerkedtünk meg. Ha alacsony, és hazudik, akkor az gáz, és nem lesz folytatása a dolognak.
2020. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

De ha veszekszünk, elkapom a fejét a hónom alá, és barackot nyomok rá, ahogy az ovódában csinált az óvónéni, akkor még a pasi sértődik meg, pedig csak alacsonyabb.

És minden alacsony pasinál ezt akarom csinálni, úgyhogy nekem felejtősek a törpék, de a kertemben jól mutatnak.

2020. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

5 vagy 15 centi?


És kompenzálja valamivel, jó kocsi, menő lakás, jó meló,...?

2020. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
80%
7-es: Miért kellene bármivel is kompenzálni? Fel kell vállalni, és nem hazudozni, mert ha hazudik, akkor még azoknál a csajoknál is elvágja magát, akiknél simán lenne esélye.
2020. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
"Megveszlek kilóra, így akkor is letérdelsz elém, ha 160 vagyok!" Nevetséges vagy, mucika.
2020. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki hazudott benne,észrevettem de végülis nem emiatt nem lett belőle kapcsoalt.

165 Cm vagyok tőlem úgyis majdnem minden pasi magasabb így nálam nem szempont.

2020. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!