Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valaki pasit/barátnőt bérel? Megtennéd, ha soha nem jönne össze senkivel? Hány napra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a függőknek való. Számomra maga az elv is undorító, megpróbálni megvásárolni valami olyasmit, amit maximum eljátszani lehet, de a valódi, spontán, önkéntelen módon jövő érzést és ezzel járó gesztusokat soha nem lehet kicsiholni pénzért cserébe senkitől.
2020. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én pl voltam korábban egy egész napos PUA tréningen, ahol volt olyan gyakorlat, hogy kezdeményezz beszélgetést/ismerkedést egy lánnyal, és ott volt egy "bérelt csaj" erre a célra.

A lány visszajelzést adott arról, hogy mi volt jó vagy rossz a leszólításban, é szerintem tök tanulságos volt pl ezt is megismerni, hogy egy csaj hogyan viszonyul bizonyos típusú közeledésekre.

Szóval ilyen jelegű célra szerintem egyáltalán nem szánalmas.

2020. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha legális, szerintem rendben van. Ha nincs benne érzés csak szórakozásról van szó, az is lehet jó, ráadásul nincs is kínos szakítás, nincs a hónapok, évek alatt felgyülemlő ellenszenv, úgyhogy előnyei is lehetnek. Ha meg nagyon hosszú ideig nem találtál magadnak senkit, akkor pár napra miért ne "kérhetnél segítséget" valakitől aki segítene egy kicsit tompítani az egyedüllétet? :-)
2020. nov. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külön választanám a dolgot.

Lenne egy pszichológus csak, akinek dumálhatok.

Meg lehetne egy másik, aki csak szexre.

Társas vacsi? Hát arra csak akad jelentkező, ha kulturáltan felöltözöm, megfürdök, még ha ronda vagy kínos is vagyok.

Az ilyesmi egyébként nem csak az ügyetleneknek való, hanem akik nem érnek rá, mert folyton hajtanak, nem akarnak családot, nincs idejük érzelmekre, katona, sokat utazik ...


Mondjuk elég szar élet lehet, de ha okos 30-40 éves korában visszavesz, és sok pénzzel nyugdíjba megy, a pénze meg dolgozik, vagy beosztja.


Barátnő bérlés esetén nem biztos, hogy 1 lenne, inkább 2-3, felváltva, változatosság, tudod.

2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Hol tudnék vásárolni hölgyet? Nem prostit keresek. Támogatnék egy nőt. Felőlem hozzám költözhet, nagy ház, nem kell dolgoznia, takarítania, főznie. Egy sima normális párkapcsolatot szeretnék. Párkapcsolatban vagyok és tényleg csinos hölgy a barátnőm, de alig találkozunk, nem beszélünk. Alig. Hazamegyek a munkából és nem vár rám senki. 29 vagyok. A volt férje felhív, hogy ő a férje, és a fickó elmebeteg. Hallom a hírekben, hogy vásárolnak szexrabszolgákat, hol? Nem várom el senkitől, hogy akarata ellenére lefeküdjön velem. Ha jó az ágyban, az nem hátrány. És, ha azt hiszitek, hogy találok ingyen egy normális kapcsolatot egy vékony nővel, hát abszolút nem. Még a kövérek sem szinglik. És egy 156 cm-es hölgy ne legyen 60 kg.
2020. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!