Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy szubmisszív vagyok, és bármit megtennék Neki/Érte?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igy mondd el. Ez csodas!

Honnan lehet felismerni az ilyen pasikat?

N

2016. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Miért jöttél össze vele úgy, hogy ezt nem tudja rólad? Ez itt a bibi.
2016. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy jöttem össze vele, hogy nincs a homlokomra írva ez a dolog. Sőt, talán azt hiszi, hogy határozott egyéniség vagyok, mert a munkámban az is vagyok, és a munkahelyemen ismertem meg.


Nem hiszem, hogy egészséges dolog lenne ilyesmit túl korán közölni a másikkal. Ugyanakkor minél tovább halogatja az ember, annál nehezebb előhozakodni vele.

2016. nov. 10. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem, persze. De ha ez a dolog neked nagy mértékben befolyásolja vagy definiálja a szexualitásodat, akkor szerintem nem éppen korrekt dolog úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy ez nem derül ki.


Amúgy ha a helyedben lennék, megpróbálnám lassan és fokozatosan, apró részletekben előhozni a témát, egyes elemeket beépíteni, kipróbálni, és figyelni arra, hogy a másik hogy reagál, mi tetszik neki és mi nem.

2016. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!