Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm telefonjába megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm telefonjába megtaláltam, hogy sexmasszőrként szeretne elhelyezkedni. Én azt érzem, hogyha ezt a lépést megtenné, képtelen lennék vele együtt maradni, hiába szeretem nagyon egyszerűen nem menne. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt lakunk kertes házba, ami az enyém.

Én 31 éves vagyok, ő meg 23. Kicsivel több mint 1 éve ismerkedtünk meg, és nagyon szeretjük egymást. A koronavírus miatt elveszítette a munkáját és azóta nem tud normális helyre elhelyzkedni.

Én 8 órás kénylemes irodai munkával 250 ezret keresek, nincs nagy kiadásom vagy hitelem így azért szokott maradni is pénzem. Ameddig munkanélküli volt mondhatni mindent én fizettem nem volt probléma, mondtam neki hogy keresgéljen és majd csak talál olyan munkát ami megfelelő lesz. Most 1 hete elment büfébe dolgozni, de félő hogy megint a járvány miatt nem lesz munkája. Nagyon kevés pénzért kell sokat dolgoznia, nem lehet sokáig bírni. Felajánlottam neki, hogy végezze el a szakács tanfolyamot minden költségét kifizetem neki, csak annyit kell tennie hogy becsületesen elvégzi. Ebbe nem ment bele, mert azt mondta hogy nem akar engem terhelni és nem akar bevétel nélkül maradni, hanem dolgozni kell és tanulás meleltt nem lenne rá ideje.

Most úgy 2 hete telefonjába találtam egy olyan beszélgetést, hogy sexmasszőr állást szervez magának.

Viberen beszélgetnek rejtve, de rájöttem és egy ideje figyelemmel követem. Azt írták neki, hogy svéd masszázs amit kellene csinálni, majd kézzel és/vagy szájjal kielégíteni a partnert. Napi 30-40 ezret lehet vele keresni, nyilván attól függ mennyi kuncsaft van. Nekem ezt úgy adta elő, hogy bejárónő állás lenne Pesten, ami olyan hogy ott is lehetne aludni heti 4 napot kellene neki dolgoznia és 250 ezret keresne. És neki ez egy nagyy lehetőség, mert akkor helyre lehetne jönni nekünk anyagilag és biztosabb anyagi háttérrel bátrabban tudnánk gyereket is vállalni.

Már többször felhoztam neki, hogy az én szemembe az a lány aki pénzért nyújt sexuális szolgáltatást, egy értéktelen lány és én nem lennék ilyen lánnyal. De még egy percig se gondolta meg magát, ugyanúgy folytatta a megbeszélést viberen.

Most a hétvégén lesz neki fotozkodása és utána megjeleni a hirdetés, majd munkába jövőhéten állna szerintem.

Az az érdekes, hogy inkább azért vagyok mérges, mert itt Magyarországon csak nyomorba tud megélni az ember és belekényszerítik ebbe a fekete/erkölcstelen munkákba amit soha nem vállalna el ha nem lenne szükséges. Másrészről azért csalódtam barátnőmbe is, mert az embernek csak lennie kell erkölcsi tartásának még a nehéz helyzetbe is, az nem megoldás hogy feladom az értékeimet és elmegyek sexmunkásnak.

Ti mit tennétek a helyembe, mi a véleményetek erről?



2020. aug. 31. 12:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

"Már többször felhoztam neki, hogy az én szemembe az a lány aki pénzért nyújt sexuális szolgáltatást, egy értéktelen lány és én nem lennék ilyen lánnyal. De még egy percig se gondolta meg magát, ugyanúgy folytatta a megbeszélést viberen."

Szépen segget csináltál a szádból, ugyanis hiába mondasz bármit, ha utána nem vagy ezzel következetes. Ezzel csak azt mutatod, hogty üres duma az egész. Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ha elvállalja ezt a munkát, akkor ugyanazzal a lendülettel álljon neki más lakást keresni, mert nálad nem maradhat és utána tartsd is magad hozzá. Akkor is, ha fáj.

2020. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Semmi baj nincs ezzel. Menj el te is szexmasszőrnek, és maszírozz nőket.
2020. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Keveset keresel, ő meg semmit. Manapság erre van igény. Vagy keress többet, vagy keress neki más, jól fizető melót!
2020. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 acelsziv ***** válasza:
53%

Az ugye megvan, hogy lefotózták és le is tesztelik a khm "tudását"?

Elég lotyó fajta lehet ha neki ilyen munka belefér. Plusz még hazudik is neked. Ha tudod melyik oldalra kerül fel - gondolom a Rosszlányokra- akkor szépen keresd meg, szembesítsd a "bejárónő" munkájával majd dobd ki a francba és térítse szét a linkjét az ismerősi körben. Ennyi jár.

2020. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Szakácstanfolyam? Hogy utána hajnali 6-tól, 12 órában süsse a csirkét, meg darabolja a hagymát a büdösben, melegben, zsírban?
2020. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#1

Nem csináltam segget a számból, mert erről csak úgy általánosságba beszéltem akkor. Nem konkrétan ő róla. Ő még abba a tudatba van, hogy ezt az egészet elrejtheti előlem, és majd titokba csinálja.

De a fotózás után legkésőbb megmondom neki, hogy mindenről tudok és vagy eláll az egésztől vagy szakítunk. Most ezt gondoltam ki, hogy így fogok tenni. De lehet hogy feltételhez is kötöm, hogy kezdje ez az iskolát, vagy német tanfolyamra menjen el és akkor ki tudunk menni külföldre dolgozni.

De az is lehet, hogy az elején eljátszom hogy rögtön szakítunk, utána lesz sírás meg könyörgés hogy ne, és akkor azt mondom, hogy jó rendbe akkor maradjunk együtt, viszont akkor ez meg ez legyen. Tudom, hogy nagyon szeret és sokmindent megtenne azért hogy együtt maradjunk.

2020. aug. 31. 12:28
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés KAMU!


Ha mégsem, miért nem megy rendőrnek vagy katonának? Érecségije van?

2020. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#2 ez nem opció.

#3 Én keressek neki jól fizető munkát?

Van neki egy irodai asszisztens végzettsége és ennyi.

Nincs érettségi, meg semmi olyan szakmai tudása amivel jól lehetne keresni.

Külföldön van rá lehetőség, de a koronavírus most ezt is megkavarta.

#4 Még nem volt fotózás, és üzenetbe nem volt ilyen hogy tesztenék hogy mit tud. Főleg azért nem, mert elsőnek a hirdetésnek kell lennie, nem viheti el más kuncsaftját. Amíg még nem tette meg, nem tudnám kidobni, mert túlságosan is szeretem. Adnom kell neki esélyt hogy a helyes útra térítsem.

#5 Szeret sütni-főzni idáig is ezt csinálta sok helyen, csak kevés pénzért. De külföldön is keresett szakma és meg is fizetik.

Érettségi hiányába nem lehet olyan OKJ képzést találni ami kényelmes munka és jól is fizet. Vagy ha tudsz olyan akkor írd le kérlek.

2020. aug. 31. 12:36
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Jogsija van? futár, TAXI-s,...
2020. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7 Te hány éves vagy? "Érecségije?"

Nincs érettségije.

Katonának vagy rendőrnek?

Egy 155 cm-es kis törékeny csajsziról beszélünk...

Soha nem menne ilyen munkára, nem is tudna iskola hiánya miatt.

Meg azok se keresnek jól.

2020. aug. 31. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!