Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm telefonjába megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm telefonjába megtaláltam, hogy sexmasszőrként szeretne elhelyezkedni. Én azt érzem, hogyha ezt a lépést megtenné, képtelen lennék vele együtt maradni, hiába szeretem nagyon egyszerűen nem menne. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt lakunk kertes házba, ami az enyém.

Én 31 éves vagyok, ő meg 23. Kicsivel több mint 1 éve ismerkedtünk meg, és nagyon szeretjük egymást. A koronavírus miatt elveszítette a munkáját és azóta nem tud normális helyre elhelyzkedni.

Én 8 órás kénylemes irodai munkával 250 ezret keresek, nincs nagy kiadásom vagy hitelem így azért szokott maradni is pénzem. Ameddig munkanélküli volt mondhatni mindent én fizettem nem volt probléma, mondtam neki hogy keresgéljen és majd csak talál olyan munkát ami megfelelő lesz. Most 1 hete elment büfébe dolgozni, de félő hogy megint a járvány miatt nem lesz munkája. Nagyon kevés pénzért kell sokat dolgoznia, nem lehet sokáig bírni. Felajánlottam neki, hogy végezze el a szakács tanfolyamot minden költségét kifizetem neki, csak annyit kell tennie hogy becsületesen elvégzi. Ebbe nem ment bele, mert azt mondta hogy nem akar engem terhelni és nem akar bevétel nélkül maradni, hanem dolgozni kell és tanulás meleltt nem lenne rá ideje.

Most úgy 2 hete telefonjába találtam egy olyan beszélgetést, hogy sexmasszőr állást szervez magának.

Viberen beszélgetnek rejtve, de rájöttem és egy ideje figyelemmel követem. Azt írták neki, hogy svéd masszázs amit kellene csinálni, majd kézzel és/vagy szájjal kielégíteni a partnert. Napi 30-40 ezret lehet vele keresni, nyilván attól függ mennyi kuncsaft van. Nekem ezt úgy adta elő, hogy bejárónő állás lenne Pesten, ami olyan hogy ott is lehetne aludni heti 4 napot kellene neki dolgoznia és 250 ezret keresne. És neki ez egy nagyy lehetőség, mert akkor helyre lehetne jönni nekünk anyagilag és biztosabb anyagi háttérrel bátrabban tudnánk gyereket is vállalni.

Már többször felhoztam neki, hogy az én szemembe az a lány aki pénzért nyújt sexuális szolgáltatást, egy értéktelen lány és én nem lennék ilyen lánnyal. De még egy percig se gondolta meg magát, ugyanúgy folytatta a megbeszélést viberen.

Most a hétvégén lesz neki fotozkodása és utána megjeleni a hirdetés, majd munkába jövőhéten állna szerintem.

Az az érdekes, hogy inkább azért vagyok mérges, mert itt Magyarországon csak nyomorba tud megélni az ember és belekényszerítik ebbe a fekete/erkölcstelen munkákba amit soha nem vállalna el ha nem lenne szükséges. Másrészről azért csalódtam barátnőmbe is, mert az embernek csak lennie kell erkölcsi tartásának még a nehéz helyzetbe is, az nem megoldás hogy feladom az értékeimet és elmegyek sexmunkásnak.

Ti mit tennétek a helyembe, mi a véleményetek erről?



2020. aug. 31. 12:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9

Nagyon sok helyre jelentkezett, futárnak is de nem vették fel.

Mindenhol most óriási a túljelentkezés és kevés a munka.

De a futárok is majdnem mind nincs bejelentve és nagyon kevés pénzért dolgoznak.

2020. aug. 31. 12:44
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Már bocs, de érecségi nélkül mit akar sok pénzt keresni?

Ja tudom, büdös lábú kancigók túrós farkát nyálazni, majd hazamenni, és megcsókolni téged. >:)

2020. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

De miért hazudk? Ennyire nem bízik benned, hogy meg lehetne beszélni? De jó kapcsolat lehet...


Amúgy meg nem gyengén átver! :D

Azt mondta neked, hogy 250 ezret keresne.

De a hirdetés szerint meg heti 4 nap munkával napi 30-40 ezret kapna valójában.

Tehát ha dolgozna kb. 15 napot a hónapban, számoljunk napi 35 ezerrel, az 525 ezer. Neked meg "bevallana" 250 ezret. :D

2020. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13 Azért hazudik, mert beszéltünk már ilyen témakörbe és nem egyszer megmondtam neki hogy részemről elfogadhatatlan hogy ilyet csináljon a barátnőm. Ezért meg se próbálja megbeszélni velem, mert tudja hogy mi a véleményem és nem engedném.

A fizetésbe meg muszáj hazudni, ahhoz hogy hihetően eladja a meséjét.

Gondolj bele, hogy te elhinnéd hogy Pesten bejárónőként 525 ezret fog keresni?

2020. aug. 31. 13:07
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha megmondtad neki, hogy részedről elfogadhatatlan, és ennek ellenére ezt csinálja és még hazudik is, hát akkor téged kutyába se vesz, barátom! :DD
2020. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennek sok értelme nincs....
2020. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos ennek a dolognak vége lesz/van. Kivéve ha elfogadod hogy más cuccát kell lenyalogatnod a szája széléről.

Ha lebuktatod még ő fog felháborodni, hogy nem bízol benne és nyomoztál utána.

De szerintem csak simán küldd el a retekbe. Az aki ilyet bevállalna nem való kapcsolatra.

2020. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt a nem talál munkát szöveget és rákényszerül a szexmunkára,főleg egy felnőtt nő!! Biztosan van munka,akár mosogató vagy bármi ... másrészről én dobnám a nőt,hiszen ha szembesíted ezután okosabban fogja csinálni a dolgot,hogy neked fel se tünjön,plusz lefogadom volt már hasonló munkája ezelőtt is.
2020. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok a helyedben, tehát nem tudok helyetted dönteni.

Neked kell tudnod, hogy mi fér bele neked a kapcsolatotokba.

Az viszont, hogy hazudozik neked, te meg a telefonjában kutakodsz utána, arra enged következtetni, hogy ti nem igazán szeretitek egymást.

2020. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 acelsziv ***** válasza:
100%
Na? ni lett?
2020. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!