Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm telefonjába megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm telefonjába megtaláltam, hogy sexmasszőrként szeretne elhelyezkedni. Én azt érzem, hogyha ezt a lépést megtenné, képtelen lennék vele együtt maradni, hiába szeretem nagyon egyszerűen nem menne. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg együtt lakunk kertes házba, ami az enyém.

Én 31 éves vagyok, ő meg 23. Kicsivel több mint 1 éve ismerkedtünk meg, és nagyon szeretjük egymást. A koronavírus miatt elveszítette a munkáját és azóta nem tud normális helyre elhelyzkedni.

Én 8 órás kénylemes irodai munkával 250 ezret keresek, nincs nagy kiadásom vagy hitelem így azért szokott maradni is pénzem. Ameddig munkanélküli volt mondhatni mindent én fizettem nem volt probléma, mondtam neki hogy keresgéljen és majd csak talál olyan munkát ami megfelelő lesz. Most 1 hete elment büfébe dolgozni, de félő hogy megint a járvány miatt nem lesz munkája. Nagyon kevés pénzért kell sokat dolgoznia, nem lehet sokáig bírni. Felajánlottam neki, hogy végezze el a szakács tanfolyamot minden költségét kifizetem neki, csak annyit kell tennie hogy becsületesen elvégzi. Ebbe nem ment bele, mert azt mondta hogy nem akar engem terhelni és nem akar bevétel nélkül maradni, hanem dolgozni kell és tanulás meleltt nem lenne rá ideje.

Most úgy 2 hete telefonjába találtam egy olyan beszélgetést, hogy sexmasszőr állást szervez magának.

Viberen beszélgetnek rejtve, de rájöttem és egy ideje figyelemmel követem. Azt írták neki, hogy svéd masszázs amit kellene csinálni, majd kézzel és/vagy szájjal kielégíteni a partnert. Napi 30-40 ezret lehet vele keresni, nyilván attól függ mennyi kuncsaft van. Nekem ezt úgy adta elő, hogy bejárónő állás lenne Pesten, ami olyan hogy ott is lehetne aludni heti 4 napot kellene neki dolgoznia és 250 ezret keresne. És neki ez egy nagyy lehetőség, mert akkor helyre lehetne jönni nekünk anyagilag és biztosabb anyagi háttérrel bátrabban tudnánk gyereket is vállalni.

Már többször felhoztam neki, hogy az én szemembe az a lány aki pénzért nyújt sexuális szolgáltatást, egy értéktelen lány és én nem lennék ilyen lánnyal. De még egy percig se gondolta meg magát, ugyanúgy folytatta a megbeszélést viberen.

Most a hétvégén lesz neki fotozkodása és utána megjeleni a hirdetés, majd munkába jövőhéten állna szerintem.

Az az érdekes, hogy inkább azért vagyok mérges, mert itt Magyarországon csak nyomorba tud megélni az ember és belekényszerítik ebbe a fekete/erkölcstelen munkákba amit soha nem vállalna el ha nem lenne szükséges. Másrészről azért csalódtam barátnőmbe is, mert az embernek csak lennie kell erkölcsi tartásának még a nehéz helyzetbe is, az nem megoldás hogy feladom az értékeimet és elmegyek sexmunkásnak.

Ti mit tennétek a helyembe, mi a véleményetek erről?



2020. aug. 31. 12:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Röviden, megmondtam neki hogy tudok mindenről és megbeszéltük a dolgot. Közöltem vele hogy ha még egyszer valami hasonló dolog a tudomásomra jut akkor gondolkodás nélkül szakítok vele.
2020. szept. 26. 22:26
 22/24 anonim ***** válasza:

"Közöltem vele hogy ha még egyszer valami hasonló dolog a tudomásomra jut akkor gondolkodás nélkül szakítok vele"


Ez nagyon gyenge beszéd volt.. Szerintem ezzel nem értél el semmit , úgy is kitalál valamit.

2020. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%
Hat akkor miért nem teszi le az érettségit? Azt bármikor leteheti esti én is mellette tudna melózni még ha nem is sokat keresne. Nem értem oké hogy minimum 2 év de ha jelentkezne irodai asszisztens munkára ott elküldhetik hogy tegye le az érettségit plusz tovább képzik. Ilyen is van.
2020. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt értem hogy nem talál munkát de ezzel még kockára teszi a kapcsolatotokat. Plusz ha neki fontos lenne hogy ilyenen ne múljon a dolog eleve bele se kezdene.
2020. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!