Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme együtt maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme együtt maradni egy narcisztikussal?

Figyelt kérdés

A férjem elismerte, hogy gondok vannak vele. Hajlandó szakember segítségét kérni. De lelkileg már annyit bántott. Nem tudom, hogy szakember segítségevel tudna - e változni.

A munkatársait is teljesen kikészítette már.


2020. aug. 27. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Mivel bántott téged?
2020. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13 éve vagyunk együtt. Én 33, ő 46 éves. Szavakkal, utána mindig jön a bocsánat kérés, a kollégákkal is ezt csinálja.
2020. aug. 27. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

2


S te miért vallod az "odatartom másik orcám is" törvényt???

13 év alatt igazán visszadobhattad volna neki azt, amit adott...


A szadista is addig dobálja a másikat, amíg az vissza nem dob 2x annyit minimum...

Szerintem, ilyen öreg rókát már csak a kaszás szele fogja megváltoztatni, nem a dilidoki letyipletyije...

2020. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én azt nem értem, ha 13 év alatt nem dobtad, akkor miért pont most akarod, amikor hajlandó szakember segítségét igénybe venni.


Mindenesetre sok nárcisztikusnak az az igazi, nagy pofon, amikor végleg elhagyják, és ez adja meg a löketet ahhoz, hogy belássa a problémáját.

2020. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát... ilyen stílusban leélt 46 évet, nagy csodára nem kell számítani.

Próbáljatok első nekifutásra segítséget kérni. Ha úgy sem megy, akkor úgy sem megy.

2020. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ezerből egy nárci kér orvosi segítséget, és ismeri be, hogy gond van vele. Ez tiszteletre méltó, és megér egy próbát. Azonban ha nem mutatkozik komoly javulás, akkor ne maradj vele. Fiatal vagy, kár volna olyannal leélni az életedet, aki nem tud megváltozni. Azt mondom, várj pár hónapot, figyelj, és majd utána meglátod.
2020. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Há már felismeri, hogy problémája van, és hajlandó tenni ellene, az már egy lépés előre, és van esély a változásra. A volt páromnál sajnos ez nem történt meg, hiába vártam rá.
2020. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nárcisztikusok igen kis százaléka ismeri fel, hogy baj van vele.

Általában képen röhögi azt, aki azt mondja neki, hogy igen is gondok vannak a fejében.

Ha azt is mondják, hogy oké, tényleg gond van vele és elmegy szakemberhez, az esetek nagy százalékában az is csak manipuláció és parasztvakítás.

2020. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen formában soha nincs értelme együtt maradni velük. Alkalmatlanok egy valódi érzelmi alapú kapcsolatra...
2020. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2020. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!