Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, de régről ismerjük egymást (3 éve), azonos a baráti körünk, házibulikban kezdtünk kavarni, de egészen eddig nem alakult komolyabban. (Korábban egyikünk sem volt túl az exén.)

Mostanában sok közös programot csináltunk, amiken nagyon jól éreztem magam, viszont kb semmiről nem beszélgetünk. Próbáltam mesélni neki, de mint aki meg sem hallotta, vagy egy értemmel lereagálja legtöbb esetben. Mondtam már neki, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, úgy jön le, hogy nem vevő az életemre és az általam kedvelt vagy fontos dolgokra. Azóta sem változott.

Ő is inkább csak alap dolgokat oszt meg velem, csakhogy épp mit csinal. A lelkéről semmit nem tudok szinte, nekem úgy erzem, ez keves. Tudom, hogy a családjában jelenleg zűrök vannak, amit az anyukája hozott fel nekem, ő meg sem említette. Azt mondta az édesanyja, hogy azt hitte, tudom. Ez is elég rosszul esett.

Van ennek értelme? Adjak időt vagy ez veszett ügy?


Egyébként az elejen ő mondogatta, hogy mindent osszunk meg egymással, mert úgy lesz szoros a kötelék.


25 évesek vagyunk mindketten


2020. aug. 5. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem akar szoros kötelèket
2020. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondogatja és minek van velem?:(
2020. aug. 5. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Tőle kell megkérdezned..

lehet nehezebben nyílik meg/nem biztos benned/fél hogy cikinek tartanád amik vannak..

2020. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a párom, de érzem nagyon szeret, de keveset beszél, nem csak velem, zárkózott tipus, a családjában gondok vannak
2020. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" viszont kb semmiről nem beszélgetünk. "


Most sincs túl rajta.

Alapvetően csak elüti veled az időt, hogy ne legyen egyedül.

Mivel egy társaságba jártok, és már most ejteném ezt a kapcsolatot,

mert nem visz semerre.

Nem várnám meg, míg csúnya ügy lenne a vége.

Barátsággal elválnék vele: kedves epizód volt, járja mindenki a saját útját.

2020. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!