Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire igaz, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy a nők preferenciái férfiakban nem elég eloszlóak, és a többségüknek ugyanaz a 10% pasi kellene?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem így tapasztalom.
2020. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz semennyire, akkor a férfiak és nők 90%-a is magányos lenne.
2020. nov. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Inkább mondanám azt, hogy mindkét nemnél aránytalanul ki van emelve néhány tulajdonság, amik nagyon népszerűek lesznek és ezekből áll össze a sztereotip "jó pasi" és "jó csaj" alakja.


És aki ilyen, azért nagyjából majdnem mindenki oda is lesz az ellentétes nemből, legyen szó külső vagy jellembeli tulajdonságokról.



A probléma az, hogy az ellenkezője is megvan, így összeáll a "balfék srác" és a "lúzer lány" archetípusa is, akiket a többség nem nagyon vesz észre vagy ha mégis, akkor lenézik őket.

2020. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

A páromért pl nem sokan álltak sorba. Szerencsére. :) Pedig szerintem kívül-belül főnyeremény.


Nálam is akkor kezdett visszatáncolni a nép és valagat nyalni, mikor már az esküvői meghívót küldözgettük. Én nyitott voltam mással komoly kapcsolatra, a kutyának sem kellett. Mindenki tologatta, halogatta, elszórakozta, félvállról vette, kiröhögött, mert esküvőt akarok, leszarta, mikor azt mondtam, hogy költözzünk össze, anyagilag is könnyebb lesz, mert a poénkodás a szexuális ízlésem miatt, ment a mókázás, hogy milyen megkeseredett vagyok, hogy nem baxni akarok. Aztán esküvő előtt jött a szöveg, hogy jaj, de rég beszéltünk meg miújság van, meg mennyire kár értem.:D Én ott voltam, senkinek sem kellett ez. Aztán a 10. újonnan megismert ember egyszer azt mondta, hogy te, ez tök jó, én is erre vágyom. És szép lassan egymásba szerettünk...


Gondolkodni kellett volna időben. Én ott voltam. Vártam. Aztán beelőztek. :)

2020. nov. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez annyira unalmas már.

Mindig leìrom, hogy nézzétek meg, milyen férfi színészekből lett sztár. Van alacsony, magas, vékony, izmos, dagi, szőke, barna, néger, ázsiai, lányos arcú, kocka állú, nagyorrú, fiatal, középkorú, és idősebb. Mindegyik esetében komoly női rajongótábor van. Biztos, hogy nem a hírnév és a pénz, mert a másik 100 híresség is ugyanúgy gazdag, csak másképp néz ki.

Ellenben modellek vagy színésznők közt nincs ekkora szórás.

2020. nov. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi és nő a legjobbat akarja, nem csak külsőleg, belsőleg is, de ez nem azt jelenti hogy a nem legtökéletesebb arccal vagy belső tulajdonságokkal élő emberektől nem akar kapcsolatot, másképp mindenki egyedül lenne. Mindenki a lehetisegekbol tud valasztani,.
2020. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen igaz. Elég, ha megnézel egy olyan kérdést, hogy "nők, nektek milyen férfiak tetszenek". Mindenki nagyjából ugyanazt írja: magas, izmos, férfias arcú, sötét hajú, szakállas vagy borostás.

Olyan nők vannak, akik megalkusznak és egy átlagos vagy annál valamivel jobb külsejű férfival összejönnek, de az ilyen férfiakba egy nő sem szerelmes, és ha akad egy jobb, rögtön lelépnek.

2020. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

5

Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.

Ne konkrét kinézetet vizsgálj, hanem azt nézd, hogy a férfiak hány százalékából lesz sztár.

Nagyon kevés.


A tény az, hogy a nők ösztönösen az alfahímeket tartják vonzónak.

Ez a férfiaknak a viszonylag kevés, felső 10%a.

De itt nem feltétlenül kockahasúságra kell gondolni; ez inkább egy személyiség-típus.


Én egyszer feltettem egy kérdést a nőknek, hogy a körülöttük lévő férfiak hány százaléka olyan, akivel szívesen elmennének randizni.

A válaszok tökéletesen tükrözték a valóságot:

10%, 100ból egy, meg ilyen válaszok jöttek.


Tagadják persze körömszakadtukig, de ez az igazság.

2020. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egy hazugságot elég sokáig ismételgetünk, igazsággá válik."
2020. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Abszolút igaz. Az a pár alfa görény adogatja körbe a nők 80%-át. Egy jó tanács. Sose azt nézd amit mondanak, hanem mindig azt nézd amit cselekszenek ezek a szegín, elnyomott áldozatok.
2020. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!