Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken találkoztam először az illetővel. Nyáron szakított egy 5 éves kapcsolatból.

Először azt mondta, hogy csak ismerkedne, nem kapkodná el a dolgokat. Ez kimondottan szimpatikus, mert én nem vagyok a kapkodás híve, ha kapcsolatról van szó.

Most meg ott tartunk, hogy ilyeneket ír, hogy velem álmodik, meg egésznap rám gondol, és bár azt mondta igyekszik visszafogni magát ma a hideg időre tekintettel a séta helyett felajánlotta, hogy meghív egy teára hozzá.

Mit gondoltok? Nekem egy picit sok ez így.

Vagy velem van a gond? :D

Vagy 32 évesen már túl bizalmatlan volnék?


2020. nov. 15. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

teázás=dugás

Majd eldöntöd jó-e ez neked így.

32 évesen csak tudsz dönteni.

2020. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb dugó Jani. Amit előszőr mondott, az csak az volt, amit hallani szerettél volna.
2020. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos nem mennék második találkozáskor a lakására, de te tudod.


Ha szibériai hidegek lennének délutánra, - ami azért nem valószínű - akkor séta helyett be lehet ülni valahova teázni, kávézni, beszélgetni.


Ha magához hív fel, nyilván mással is fog próbálkozni.


Lehet, hogy a kapcsolatban való elköteleződésre értette, hogy nem kapkodná el, nem pedig a szexre. xD

2020. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Most, a tiltások idején hová ülsz be teázni?

2020. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akkor jól éreztem.

Nyilván ez a vírushelyzet olyan, hogy nyilvános helyeket bezárták, emiatt az ismerkedés kolátozott. Ez jó ürügy, hogy séta helyett ilyenekkel jöjjenek. Persze nem akartam paranoiás lenni, mivel eléggé előre tervez (velem), ami szintén fura.

Azt hiszem jegelem az ismerkedést ebben a helyzetben

2020. nov. 15. 12:28
 6/22 A kérdező kommentje:
6-os: nem mindenki ösztönlény, csak ennyi. :D
2020. nov. 15. 12:30
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

#5

Miért kellene jegelned?

Egyszerűen megmondod neki, hogy nem mégy hozzá teázni, de séta a Duna parton az oké.

Emiatt miért kell kukázni egy pasit? A pasi dugni akar, örülj neki, tetszel neki. Minden pasi ilyen, én is. Azt dugunk meg az első randin aki jól néz ki és meg lehet.

2020. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem minden pasi ilyen. A normálisak nem próbálnak mindenkit megdugni, akit lehet.
2020. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

#8

"mindenkit akit lehet" csak az igénytelenek dugnak meg.

A normális pasik azt dugják meg aki tetszik nekik és akit lehet.

Nem olyan bonyolult ez.

2020. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ebben semmi,ha a mostani helyzetben magához hív meg.Még mindig jobb mint a hidegbe sétálni.Ettől még nem bíztos,hogy gerincre akar vágni.
2020. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!