Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken találkoztam először az illetővel. Nyáron szakított egy 5 éves kapcsolatból.

Először azt mondta, hogy csak ismerkedne, nem kapkodná el a dolgokat. Ez kimondottan szimpatikus, mert én nem vagyok a kapkodás híve, ha kapcsolatról van szó.

Most meg ott tartunk, hogy ilyeneket ír, hogy velem álmodik, meg egésznap rám gondol, és bár azt mondta igyekszik visszafogni magát ma a hideg időre tekintettel a séta helyett felajánlotta, hogy meghív egy teára hozzá.

Mit gondoltok? Nekem egy picit sok ez így.

Vagy velem van a gond? :D

Vagy 32 évesen már túl bizalmatlan volnék?


2020. nov. 15. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
És nem egyszerűbb, ha megmondod neki, hogy azzal a feltétellel teázhattok, ha nincs dugás? Egyébként meg már 30 fölött vagytok, egyrészt meg lehet őszintén beszélni, hogy kinek meddig terjed a tűréshatára, másrészt ha nem megerőszakolni akar, akkor legfeljebb lesz egy remélhetőleg jó szexuális élményed. És még csak az sem biztos, hogy ha lefekszel vele, akkor rögtön le is lép. Nem tinik vagytok, nem hiszem, hogy óriási lelki törést okozna az, ha mondjuk csak egy egyszeri kaland lesz belőle, de legalább élvezted.
2020. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11-es már tisztáztam vele, nem egyszer, hogy ismerkedjünk, aztán meglátjuk mi lesz.

Tisztában vagyok, hogy nem vagyok tini, ahogy szent sem, de nekem az egyéjszakás kalandok sosem jöttek be.

Bizony, van olyan, akinek nem a szex az elsődleges cél egy ismerkedésnél. Ez annyira hihetetlen sokatoknak? Tudom, hogy a randiappok nagy része erről szól, de nem sok egyéb alternatíva van momentán..

A pasik többsége úgysem értékeli a könnyű prédákat, és ezt nem én mondom hanem ők.

Rengeteg randin túl vagyok már, sok pasi ismerősöm, haverom van, és volt olyan, hogy lefeküdtem valakivel (akit már ismertem) folytatta volna, friends with benefits alapon.

Bocs de nem. Vagy felvállalva vagy sehogy.

2020. nov. 15. 13:44
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

És ha ő csak dugni akar teázás címszóval, az feltétlen azt jelenti, hogy neked kötelességed is belemenni, attól, hogy felmentél? Nemet is mondhatsz. Miért kell ezt túlagyalni, és helyette kitalálni, eldönteni mi lehet a szándéka?


n

2020. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

"És nem egyszerűbb, ha megmondod neki, hogy azzal a feltétellel teázhattok, ha nincs dugás?"


Ha én normális pasi lennék, akkor ezen nagyon megsértődnék, hogy ezt feltételezed rólam. Ha meg dugni hívtalak volna, akkor meg a csillagos eget is lehazudom.

2020. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14-nem igaza van. Ez pont egy olyan dolog, amit nem illik kimondani.
2020. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
14-es: na ezaz :D
2020. nov. 15. 13:53
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#14, 15, 16: Utána meg jönne az, hogy a mocskos pasi csak hazudott. Felnőtt emberek szerintem tudják tisztázni, hogy mit akarnak. Ha csak szex, akkor csak szex, ha több, akkor több. De ezt előre letisztázva, nyílt lapokkal, és akkor később nem lesz sértődés és vádaskodás.
2020. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Dugni akar, egyértelmű. Persze elköteleződni nem akar, meg amúgy is, nem akarja elkapkodni. Mármint az elköteleződést.
2020. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mikor mész fel hozzá "teázni", előtte jól mosakodj meg alul, mert hamar le fog kerülni a bugyid. 😆😉😏


Nem akar tőled semmi komolyat. Csak dugást néha

2020. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"De ezt előre letisztázva, nyílt lapokkal,"


na pont ez nem szokott menni, mert rengetegen hazudnak.

2020. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!