Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Siet" a pasi... Vélemény?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken találkoztam először az illetővel. Nyáron szakított egy 5 éves kapcsolatból.

Először azt mondta, hogy csak ismerkedne, nem kapkodná el a dolgokat. Ez kimondottan szimpatikus, mert én nem vagyok a kapkodás híve, ha kapcsolatról van szó.

Most meg ott tartunk, hogy ilyeneket ír, hogy velem álmodik, meg egésznap rám gondol, és bár azt mondta igyekszik visszafogni magát ma a hideg időre tekintettel a séta helyett felajánlotta, hogy meghív egy teára hozzá.

Mit gondoltok? Nekem egy picit sok ez így.

Vagy velem van a gond? :D

Vagy 32 évesen már túl bizalmatlan volnék?


2020. nov. 15. 12:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondd neki, hogy de jó, hogy nem kell sétálni, mert pont megjött és ilyenkor a legjobb egy meleg teával üldögélni. :D
2020. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"na pont ez nem szokott menni, mert rengetegen hazudnak."


Így van. Egy pasi sem fogja azt mondani, hogy "csak dugásra kellesz, max. laza kapcsolatra".

Ilyenkor kb. mind tartós, komoly kapcsolatot akar, naná.

2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!