Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság hol lehet lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet lányokkal, nőkkel ismerkedni, ami nem internetes platform?

Figyelt kérdés
Most a covidot ne vegyük figyelembe. Sok helyen olvasom hogy így úgy randizgatnak a fiatal srácok lányokkal, nekem a tinder nem jött be (5 match 2 év alatt), élőben meg nem tudom az emberek hogyan, hol találnak partnert maguknak. Mit tanácsoltok?

2020. nov. 11. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol. Ha meghallgatsz történeteket, az ismerőseid által. Meglepődsz. Random helyeken futottak össze a párjukkal.
2020. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked az ÉLET?
2020. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz te egy dízelpillangótól?
2020. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Szakkörök, foglalkozások, táncklub, barátok / rokonok által, offline társkereső iroda.
2020. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
De, a covidot igenis vegyük figyelembe.
2020. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Itt kajak mindenkinek annyi az esze mint egy taliga aprókavicsnak?:D már bocsánat, nem sértegetés, eddig 1 normális válasz érkezett.
2020. nov. 11. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
A legbiztosabb talán a munkahely, mert ott sok időt tölt az ember együtt másokkal. De ez rizikós, mert ha nem lesz tartós a kapcsolat vagy elmérgesedik a viszony, akkor pokol lehet bejárni dolgozni.
2020. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8-as, végre megérkezett a második értelmes válasz is, van még remény bennem.
2020. nov. 11. 21:15
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
A stílusodon csiszolhatnál.. lehet azután szimpatikusabb lennél több nőnek is. Nem a platformokkal van itt baj, hanem a személyiségeddel.
2020. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad lehet. Eléggé szorongós típus vagyok, főleg tömegben. Meg van egyfajta rossz kisugárzásom szerintem, eléggé furán néznek rám az emberek, ritkán ülnek le mellém, pedig semmi ápolatlanság vagy igénytelenség nem áll fenn.
2020. nov. 11. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!