Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság hol lehet lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet lányokkal, nőkkel ismerkedni, ami nem internetes platform?

Figyelt kérdés
Most a covidot ne vegyük figyelembe. Sok helyen olvasom hogy így úgy randizgatnak a fiatal srácok lányokkal, nekem a tinder nem jött be (5 match 2 év alatt), élőben meg nem tudom az emberek hogyan, hol találnak partnert maguknak. Mit tanácsoltok?

2020. nov. 11. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De lerí rólad, hogy fura vagy.
2020. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10.-re, a kérdezőnek.


Mert gondolom látják, hogy mi van a fejedben.

2020. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem mi lehet az, mitől lennék fura vagy milyen gondolatokat láthatnának rajtam.

Ti miket tudtok leolvasni a másik emberről a buszon, vonaton, ilyen helyeken?

2020. nov. 11. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki kattant, az látszik a legtöbbször. Vannak, akik folyton sandítanak, készenlétben állnak mint az őrültek, akik épp neked akarnak ugrani. Van, aki remeg, tikkel, ideges.. szóval ilyesmik.

Azért észre lehet venni az érdekes alakokat és most az érdekes alatt, itt nem pozitív jelzőt értek.

2020. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azért ilyen szinten nem vagyok nyugi, semmi közveszélyesség nincs bennem. De hát ki mit feltételez:)

Kicsit visszafogottabb, hétköznapibb tulajdonságokra gondoltam.

2020. nov. 11. 22:57
 16/16 anonim ***** válasza:
14: Én el tudom képzelni rólad is, hogy paranoiás vagy és mindenkinél valamiféle sandításokat keresel folyton, illetve vízionálsz. Könnyen lehet, hogy te is kattant vagy.
2020. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!