Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer nagyon figyelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nagyon figyelmes, máskor ignorál. Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedési szakaszban vagyunk, 3 hónapja ismerem. Már az elejétől fogva így viselkedik. Néha olyan figyelmes, hogy pl csak neki jut eszébe, hogy vizsga előtt pár perccel üzenjen hogy drukkol, vagy eljön a munkahelyemre hogy ne féljen egyedül mikor sötétben kell várnom, stb. Bókol is meg minden. Gyakran ír rám messengeren, érdeklődik. De máskor meg mondhatni, ignorál... kérdezek tőle valamit messengeren és 2-3 napig nem reagál, pedig fent van, lájkolgat ezt-azt. A személyes találkozók minden alkalommal tökéletesek voltak, iszonyat jól érezzük magunkat egymással. 8 randink volt eddig. Megbeszéltük a 3. randin hogy várunk még, mielőtt beleugrunk egy kapcsolatba, hogy jobban kiismerjük a másikat, ezért nem volt még semmi köztünk. Meg aztán nehéz is összeegyeztetni a találkozókat a munkáink miatt, ő ezért nem akart kapcsolatot már 2 éve senkitől. Sokat dolgozik. Valójában messengeren minden nap csetelnénk, ha ő nem tartana néhány ilyen ignoráló napot.. de mikor nincs ignoráló kedve, ír és érdeklődik mindig. Szóval egyszerűen nem értem. Tudja, hogy már erős érzéseket táplálok iránta, ő is irántam , legalábbis ezt beszéltük 4. randin. De akkor miért vannak ilyen ignorálós napjai?

26/N


2020. okt. 31. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kérdezed meg tőle? Mert én nem tudom, nem ismerem a srácot
2020. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
8 randitok volt és 0 szex.
2020. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kérdezd meg. Amúgy ez rohadtul idegesítő lehet, hogy egyik nap még normálisan ír és beszéltek, utána meg minden előjel nélkül eltűnik napokra.
2020. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a tartalék.
2020. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Te is olyan lány vagy, aki egész nap a mobilját lesi kigúvadt szemekkel? És sem fingani, sem enni nem lehet nyugodtan, a barátokkal, rokonokkal beszélgetést már ne is említsem.
2020. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
5 azért van különbség a nen reagálok pár óráig, vagy nem reagálok napokig között. Ne mondd hogy 3 napig fingasz, vagy beszélgetsz folyamatosan a barátaiddal
2020. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább arról lehet szó, hogy több vasat tart a tűzben és élvezi, hogy mindenkit jól megvezet. Azok a férfiak, akik sikeresek a nőknél, tudják, hogy az ilyen szünetek csak növelik a vonzerejüket.

Ennek az a pszichológiája, hogy te egyértelműen érdeklődsz iránta, így amikor elvonja tőled a figyelmét, elkezd az agyad kattogni, jóformán többet gondolsz rá ilyenkor, mintha folyamatosan veled foglalkozna. Aztán amikor visszajön hozzád, az emiatt érzett plusz öröm a te részedről méginkább felerősíti az iránta érzett vonzalmat.

Mindeközben a férfi oldaláról arról van szó, hogy van jobb/fontosabb dolog is az életében mint te. Rosszabbik (de igen gyakori) esetben ez egy vagy több másik nőt jelent.

2020. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Másokkal is ismerkedik. Amikor napokra eltűnik, máshoz járkál.
2020. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
A helyedben én ignorálnám, amikor érdeklődik és várnám az eredményt. Ha nem teper, akkor hagynám az egészet
2020. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ilyenkor ezek a férfiak szinte garantáltan nekiállnak teperni, de ez csak addig tart, amíg minden vissza nem tér a "normális" kerékvágásba. Szóval nem jelent semmit. Aki így játszmázik, az aligha alkalmas hosszútávú kapcsolatra. Persze ha a kérdező erre vágyik...
2020. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!