Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pár randi után magabiztosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár randi után magabiztosabbá vált, és emiatt kissé ignorál, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy srácot, aki nagyon kedves volt. Találkoztunk már többször is, volt már csók is. Eddig azonnal visszaírt szinte, viszont a legutolsó randi után már úgy vettem észre, nyeregben érzi magát. Fent van Fb-on, még sem válaszol, mikor ő kérdezett. Nincs programja, hiszen ő is írja. Nem figyelmes már annyira, meg sem kérdi, mikor tudatom vele, hogy nem vagyokjól később, hogy jobban vagyok-e.

Hogy tudnám ezt megoldani, anélkül, hogy infantilisen viselkednék?

Mikor egyszer mondtam neki, hogy nem esett jól, hogy nem érdeklődött, jobban vagyok-e, hanem a saját dolgait mondta csak, lazán odavetette, hogy hogy vagyok. Tehát semmi bocsán, hogy ezért meg azért nem kérdezte meg.

Nem akarok öntelt lenni, de van más lehetőségem is párt találni magamnak.


2017. máj. 28. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Tudod bogaram ez az élet rendje,minél inkább játszadoztok a kezdeti időkben a pasikkal annál inkább elegük lesz és ha ki is tartanak mellettetek még egy ideig jól visszanyalatják a fagyit :D
2017. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is összekadtam ugyanúgy tinderen egy ilyen sráccal. Vigyázz a játszmázós pasikkal, nem sok jóra számíthatsz...én a helyedben hanyagolnám.
2017. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nope

Keress mást.

2017. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én minden ismerkedős embernek megmondtam, hogy ha keresem, akkor érdekel. Ha nem keresem, nem vagyok rá kíváncsi. Mindenki ezt csinálja, legfeljebb nem mondják az arcodba. Ha elkezdett lekoccolni, hagyni kell a francba, már amennyiben nem érzed magad kislánynak, akivel lehet játszani..
2017. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni? Választani a többi 10 próbálkozóból, az ilyen hülyéket meg hagyni.
2017. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azért ignorál, mert magabiztossá vált. Azért ignorál, mert nem érdekled komolyabba. Miért kell 2 lehetőség közül az irreálisabbra gondolni?
2017. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem ugyanez van csak én fiú vagyok, és a csaj csinálja ezt. Úgy tűnik mindig szívesen találkozik, de csak mintha sokadlagos lennék nála, pedig már találkoztunk jó párszor..bókolok neki, udvarolok, de szinte semmi viszonzást nem kapok tőle..szóval én most hanyagolom, azért hülyét sem csinálok magamból, ha akar valamit majd szépen aktivizálja kicsit ő is magát, mert nekem elég volt, hogy csak én koslatok, szóval szerintem tedd te is ezt. Akkor talán kapcsol, ha picit hanyagolod, ha meg akkor sem nem kár érte..
2017. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csak amikor mondtam neki, hogy számomra nagyon fontos, hogy rákérdezzen a dolgokra, mert innen érzem, hogy tőrődik velem, elkezdte, hogy dehát ő megkérdezte, de úgy érezte, nem szeretnék beszélni róla..

de mondom azért ha úgy is érzed, egy jobban vagy-e kérdést nem fogok zaklatásnak venni.

Nem érti.

Csak nekem nagyon szimpatikus, mert kedves volt, emlékszik minden mondatomra, amit mondtam, de valahogy mégis figyelmetlen.. mintha elfelejtené alkalmazni is.

Ha következőleg felhozza, hogy találkozzunk, mégis mit tegyek? Mert én szeretném szeretni, és ő is engem, látom, de nekem hogy átment ilyen leszarom stílusba, nem tetszik.

2017. máj. 29. 13:12
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mert én szeretném szeretni, és ő is engem, látom, de nekem hogy átment ilyen leszarom stílusba, nem tetszik."

Ja, látod, hogy szeret... Azért tojik rád... Ébredj már fel.

2017. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb egyet tehetsz at mesz te is leszarom stilusba. Talan en meg lehet eselyed, hogy kicsit fel keltsd az erdeklodeset. Ha meg te vagy aki koslat utana akkor csak ellenzkezo hatast ersz el. Sajnos van ilyen, hogy valaki nem fog meg minket annyira de azert elvagyunk vele. Talan igy hianyt tudsz benne ebreszteni, hogx nem keresed kicsit elerhetetlen maradsz. De benne van a pakliban hogy igy sem..
2017. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!