Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé kereshetnék társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé kereshetnék társat?

Figyelt kérdés

Internet kilőve, hangos szórakozóhelyek kilőve (meg alapból is rendes lányt keresek, aki nem iszik és cigizik), vallási közösségek kilőve (túl sokat csalódtam a hívőkben és a vallásban).

Ezen kívül érdekelne még az is, hogy mennyire lehetne meglenni egy kapcsolatban úgy, hogy nekem kb. 0 tapasztalatom van és nem szeretnék egyéjszakás kalandokba belemenni meg mindenféle jött-mentel összejönni csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy már volt.


19/f


2010. aug. 9. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
könyvtár
2010. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami sport közösség?
2010. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
iskola? szakkör?
2010. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Idős otthonokban 1 életre szóló társat találhatsz magadnak.
2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress vmi halk szórakozóhelyet. Vhol mégiscsak találkoznod kell nővel, hogy összejöjjön egy. És szórakozóhelyen sokkal könnyebb ismerkedni annak is, akinek egy kicsit nehezebben megy. Meg nehogy azt hidd, hogy csak az alja lányok szórakoznak. De ha ennyire ellene vagy, elmehetsz egy könyvtárba. Olcsó filmes trükk, de van hogy tényleg bejön. :)
2010. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem van 1 tökélletes hely sztem neked találták ki úgy hívják h haverokkal elméssz koncsorogni és nézed a nőket aki megtetszik odeméssz hozzá és beszélsz vele ennyire berta kérdést még nemláttam
2010. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én az vagyok.

17 éves és nem iszok sem cigizek. Nem vagyok vallásos.Az osztálybéli fiúk szerint pedig én vagyok az egyik legszebb csaj szerintem nem.

2010. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Funktasztikus ***** válasza:
idéznék egy számbol:D: Figyelj csak mutatom Északon,Délen, Keleten,Nyugaton:)
2010. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

dél-nyugat!

szerintem <==3

2010. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!