Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól lesz olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lesz olyan a legtöbb nő, hogyha tényleg tetszik neki a férfi, akkor az 1.-2. randin mehetnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Dolgok = szex

25 körültől mondjuk? Az idősebb nők közül két 28 évessel, egy 36, egy 37 és egy 40 évessel voltam, és velük a 37 évest leszámítva az első randin volt szex, azzal az eggyel a másodikon.


Főleg 20-24 éves lányokkal randizom a koromból adódóan és ott azért a többség váratná még a srácokat, 4.-5. randi a gyakori vagy néha még később is, bár köztük is volt példa első-második randis szexre, de ez a ritkább. Gondolom a nőknél aztán eljön egy kor, amikor már a többségük abbahagyja a szarakodást, rájön hogy csak egyszer él, stb, igaz?


A kérdés ismerkedésről, randizásról szól, nem arról hogy buliban részegen egyéjszakásozik valaki.


2020. okt. 11. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beállítóttság + vonzalom kérdése ez kérdező.
2020. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
Aki ribi (tehát a nők többsége), annál kb. 14-16 éves kortól. Amelyik nő nem az, annál soha, de az ilyen nők mind foglaltak.
2020. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem a kortól függ, hanem a beállítottságtól és a partnertől. Vannak, akik 16 évesen is kb a szia után már ágyba mennek és vannak, akik 30-40+ évesen is a házasságig várnak. Én személy szerint 23 vagyok és eddig még a csókig sem jutottam el senkivel (pedig nincsenek erkölcsi/vallási "akadályaim"), mert egyszerűen olyan férfiakkal akadtam össze, akik valami miatt annyira taszítottak, hogy a közelükben sem szerettem volna lenni. Viszont nemrég összeakadtam egy olyan sráccal, akivel egy hét alatt a konkrét szexen kívül nagyjából minden "megtörtént", csak simán amiatt, mert vele szívesen vagyok együtt.
2020. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hű, hát én 23 vagyok, de 5 éve is pont olyan voltam, mint most, hogy nekem idő kell, míg megbízom a másikban, hogy szex legyen. A testemet nem dobom oda akárkinek, tisztelem magam és a másikat annyira, hogy az jelentsen is valamit. Hozzáteszem, tán pont emiatt, mindig komoly kapcsolataim voltak ilyen laza fiszf*aszok, amik ma divatosak, az sosem.
2020. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem ez kvára nem kor függő. Én minél idősebb vagyok, annál jobban megfontolom, kit engedek a lakásomba.
2020. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!