Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól lesz olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lesz olyan a legtöbb nő, hogyha tényleg tetszik neki a férfi, akkor az 1.-2. randin mehetnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Dolgok = szex

25 körültől mondjuk? Az idősebb nők közül két 28 évessel, egy 36, egy 37 és egy 40 évessel voltam, és velük a 37 évest leszámítva az első randin volt szex, azzal az eggyel a másodikon.


Főleg 20-24 éves lányokkal randizom a koromból adódóan és ott azért a többség váratná még a srácokat, 4.-5. randi a gyakori vagy néha még később is, bár köztük is volt példa első-második randis szexre, de ez a ritkább. Gondolom a nőknél aztán eljön egy kor, amikor már a többségük abbahagyja a szarakodást, rájön hogy csak egyszer él, stb, igaz?


A kérdés ismerkedésről, randizásról szól, nem arról hogy buliban részegen egyéjszakásozik valaki.


2020. okt. 11. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kortól függ.
2020. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam negyven, de sosem szexelnék első randin. De szerintem másodikon sem.
2020. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
16
2020. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. De valamilyen mintát mégis látni benne.


2. Persze, én is tudom hogy vannak kivételek.


------


Bennem régen mindig az élt, hogy biztos a 15-25 éves lányok a könnyen kaphatóak. Ez lehet igaz ha bulikról és részegeskedésről van szó, de normális ismerkedésnél nem. Ott valahogy az idősebb nőkön látom azt, hogy ha bejön nekik a férfi, akkor nem probléma nekik a dolog.

2020. okt. 11. 08:54
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Én a férjemnel az első randin szexeltem, 25 voltam.

Az első alkalom 3. Randi után volt 20 évesen. Volt 1 egyéjszakásom 21 évesen.

Túl sokat szerintem felesleges várni mert ha nem működik a szex fölösleges energiát belefektetni a kapcsolatba.

2020. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen típus, az 14 éves korától ilyen, aki meg nem, az 40 évesen sem "érik be" első randin szexelőssé.
2020. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez a te korodból adódik.

Egy veled egykorú huszonéves lány komolyan tervez veled, ezért nem dobja oda magát.

Egy nálad idősebb nő semmi mást nem akar tőled, csak használni a zsenge kis testedet, és megdugatni magát. Ezért nem várat, hisz eleve csak ennyi a terve.

Azt nem értem, hogy neked miért gond, ha nem fekszik mindenki első randin. Két kávé árát már tudod kiköhögni? Vagy kár több energiát belefektetni, mert első szex után úgyis minden nő röhögve elhajt a vérbe, és nem is akar látni se többet?

2020. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se a kortól függ, én 17 évesen is simán lefeküdtem az 1-2. randikon (szüzességemet is így vesztettem el), és nem hinném, hogy 40 éves koromra változna a felfogásom. Aki meg nem ilyen típus, az jól mondják, nem "beérik", meg belátja, hogy butaság hetekig-hónapokig várni a dologgal, hanem ő ilyen és kész, ilyen volt 17 évesen és ilyen lesz 40 évesen is.
2020. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kortól függ. Alapvetően nem vagyok túl hamar szexelős, de volt már 1-2 olyan eset, amikor 2. talin volt szex :)

23L

2020. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem korfüggő.Ha bejöttök egymásnak,simán lehet szex az első randin.
2020. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!