Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randi közben nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randi közben nem érzitek úgy, hogy ott helyben letepernétek a csajt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem csak randi közben és nem csak azzal a lánnyal akivel randizom éppen:D
2010. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :D


Természetesen előfordult már velem is ilyen. Minden férfivel aki hetero, és igazi férfi, minden vonzó nő láttán, naponta többször is érez ilyet. Itt manapság már minden a szex körül forog. Meglátok egy jó csajt, és már adnám is neki. De a csábításban az egyik fontos tulajdonság a türelem. Én türelmesen lépek szinteket a beszélgetéstől, az ágyjelenetig. Nem sietek sehová. Szinte bármelyik csaj meg tom kapni, hiszen a csajozás nem más, mint egy pszichologiai sakkjátszma. És én sakkban nagyon toppon vok. :P


Üdv:Egy felhasználó! ;)

2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én csak azt szoktam észrevenni, hogy jé, ezt is letepertem :)
2010. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Detto

ez szerintem már mindenkivel elöfordult:D

2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, de mindig próbálok uralkodni magamon. (Nehéz)
2010. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem erős az érzés, hogy azon kell dolgoznom hogy visszafogjam magam. Utolsó hozzászóló! Te egy igen kemény perverzitásban szenvedsz. De sebaj, a perverzség természetes dolog, ami nem szégyen, csak ha rendelkezel vele, tudnod kell kontrollálni, különben no csaj. :)
2010. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én örülök h kibiirom h ne a mellét bámuljam egyfojtában mert legszivesebben a helyszinen jol megd"""nám
2010. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
Én már éreztem, de lexartam, és le is fogom xarni, mivel én amelyik csajt meg akarom döngetni, azt meg is döngetem. Nincsenek akadályaim. Ez a különbség közted és köztem. Én megkapom amit akarok, ezzel együtt a csajokat is, míg te csak perverz állatként csorgatod utánuk a nyálad. :D
2010. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is csaj vagyok és már csomószor éreztem ezt. Ő csak beszélt én meg azon agyaltam, hogy hogy húznám le a pólóját. A szemébe néztem miközbe nem is ot láttam, hanem azt ahogy smárolunk. és akkor bekérdezett, hogy mi a véleményem arrol amit mondott.

XD

szar értés nem?

2010. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
22:01 ki mondott ilyet? -.-
2010. aug. 10. 01:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!