Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az fiúk, mikor alárende...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az fiúk, mikor alárendeltnek érzitek magatokat egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom,láttam már olyat,hogy fiúk behúzott nyakkal néznek lányt..Ez nekem olyan alárendelt pozíció.Szerintetek?

Na és miért érzi magát alárendeltnek egy fiú?


2011. máj. 28. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy lány dominál. felizgat.
2011. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és elég határozott személyiség, így hajlamos vagyok néha a másikat elnyomni.

Volt egyszer egy fiúm aki mindig nagyon kedves és előzékeny volt, és mindig azt tette amit én akartam. (azt a filmet néztük amit én akartam, azt ettük amit én szeretek, stb...) Mikor mondtam, hogy na akkor te mit szeretnél, azt mondta, hogy "amit te akarsz, meg nekem a te örömed az öröm..." Gondolom ezt sokan romantikusnak tartják pedig idegesítő volt. Azon kívül, hogy rendes fiú semmit nem tudtam meg róla : S De vannak fiúk akik kifelezetten erre buknak.

De szerintem egy férfi azért legyen férfi ( nem úgy értem, hogy verje a barátnőjét) csak legyen határozott, hiszen nem egy ember van egy kapcsolatban hanem kettő.


(Ui. ha az ágyban a nő dominál néha, az nekem is nagyon bejön.)

2011. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ismeretlentől való félelem.
2011. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

??


semmilyen. Nem rendelem magam alá senkinek. Maximum mellé.

2011. máj. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem rendelem magamat alá egy nőnek sem!
2011. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!