Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezd minden nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezd minden nagyon jól alakulni az életetekben, nem érzitek úgy, hogy mindez túl szép, hogy igaz legyen?

Figyelt kérdés

Elmesélem velem mi történt mostanában. 17 éves lány vagyok. Mindig is elég szerencsétlen voltam. Átéltem már elég rossz dolgokat. (ennek ellenére sosem voltam egy elkeseredett ember, sőt, tulajdonképpen így szeretem magam, ilyen szerencsétlenül =D) Nem régen egy kicsit nehéz időszakon is keresztül mentem. Na a lényeg, eddig nem igazán kedvezett nekem a szerencse. De az utóbbi időben annyira boldog vagyok, hogy el sem hiszem.

kb másfél hónapja megismertem egy fiút. Első pillanattól kezdve nagyon tetszett nekem, hihetetlenül jól néz ki. Bár azt hittem ha valaki ennyire jól néz ki, kizárt, hogy még normális is legyen. Pozitívan csalódhattam. Egy hihetetlenül udvarias, vicces és okos fiúról van szó.

Az utóbbi időben naponta beszélünk, találkozgatunk. El sem hiszem, hogy ez velem történik. Azt sem gondoltam volna, hogy nekem valaha lesz pasim, nemhogy egy ilyen pasim...=) Nagyon boldog vagyok, mégis az elmúlt pár napban elkezdtem gondolkodni, hol itt a csapda? Velem hogy történhet meg mindez? Lehet, hogy hamarosan nagyot fogok koppanni? Persze ez csak átfutott az agyamon. Azért kiélvezem a boldogságom minden percét =)


2011. aug. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Jol van ez igy, ne aggodj, ne idegeskedj:D

Az embert az erzelmei, es gondolatai is iranyitjak, ugyhogy ne parazz es ne gondolj mindig arra, hogy miert olyan jo minden mert akkor rossza fog valni.

Sok sikert.

17/F

2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen hülyeségeken gondolkozni! Ahogy mondod élvezd a boldogságodat és ezek után remélem el is hiteted magaddal, hogy igen is jár neked is minden jó! Csak pozitívan!
2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbálom elhessegetni a rossz gondolatokat, de egy darabig még biztos nem fogom tudni nyomtalanul eltüntetni őket =)
2011. aug. 20. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 20. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,de nekem az a tapasztalatom,hogy amit túl szépnek vélsz,h.igaz legyen,az úgy is lesz. Sorry,számtalan példát tudnék sorolni..

2011. aug. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!