Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elfogadja a mozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elfogadja a mozi meghívást az aztjelenti h bejövök neki?

Figyelt kérdés

én 18,ő pedig 16 éves.Egész sokat beszélgettünk már bár eddig legtöbbet msnen mert ő egy kicsit messzebb lakik.

Bár nem szeretek ott beszélgetni de mégis az a legegyszerűbb megoldás.A kérdés tehát: ha elfogadta a mozi meghívást akkor az azt jelentheti h bejövök neki?

Csak 2 hét múlva megyünk moziba.

Addig is hogyan deríthetném ki h ő hogy gondlja ezt az egészet ,hogy csak barátkozunk vagy többet is gondol.Persze anélkül h konkrétan rákérdeznék h mit érez irántam.Várom a tanácsokat ötleteket:)


2010. aug. 7. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlen lehet h csak barátnak tekint:D
2010. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért volt még egy kisebb kérdés a leírás végén:)
2010. aug. 7. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de lehet, hogy csak nagyon jó barátként tekint rád.
2010. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
azt te döntöd el mi lesz belőle, ő csak megadja az esélyt
2010. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak érdekli a film, és az ingyenes belépés lehetősége.
2010. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez attól is függ milyen ember. Ha szerény kedves, és nem olyan aki kihasználna akkor igen, bejössz neki. Ha egy kurv@, aki addig van nálad amíg veszel neki vmit akkor nem:D

De ne ezen gondolkozz, inkámb a randin izgulj, hogy jol sikerüljön:P

18/f

2010. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, ez azt jelenti, hogy a film jön be neki
2010. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem feltétlenül jelenti azt,h tetszel neki. Hogy hogyan tudod meg? Szerintem ne kérdezz rá, mert lehet elijeszted. Majd, ha eljön, a randi végén próbáld megcsókolni, ha nem sikerül nem jelent semmit, mert pl. nálam az a szabály,h első randin nincs csók!:) Tehát,ha újabb randiba belemegy, akkor egyértelmű,h tetszel neki. :)


19/L

2010. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok: Jaa és csak türelmesen :)
2010. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok már 14 éves kis kamasz,ráérek,nem sietek,nem izgulok.A lány nem egy k.rva féle,már régóta nem volt barátja,nem volt olyan pasi mostanában a közelében akit igazán megszeretett,ezért nemvolt neki.A filmre pedig azt mondta h teljesen mind1 mit nézünk,mellesleg ő még úgy gondolja h ő fogja fizetni,tehát az sem lehet hogy az ingyen belépés érdekli.Ettől függetlenül még nem biztos h azt jelenti h bejövök neki teljes mértékbe:D

Na de nembaj mert elhívta az egyik bnőjét,sajnos én senkit nem tudtam elhívni.Ha ő nála nemsikerül még mindig ott van a másik:P Kicsit félénkebb,egyedül sztem nem nagyon mer találkozni de sztem ez így jólvan.Egyéb meglátás?

jah és persze nagyon köszönöm az eddigi kommenteket:))

2010. aug. 7. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!