Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy idősebb lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb lány nagyon szeret velem lenni, főleg kettesben (mozi, séta a parkban, cukrászda, stb), holott van barátja, az jelenthet vmit, v csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Kedvelem ezt a lányt és sokat lógunk együtt...Én 19\F, ő 23\L....lehet, h csak a jóbarátjának tekint, de az tény, h ha elhívom vhova (már direkt kérdeztem, h ne hívjunk e még egy pár közös havert), akk inkább kettesben szeret lenni velem...akkor most mi is van?
2010. márc. 31. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ennek lehet több oksa is.például lehet, hogy bejössz neki és ezért akar veled folyton kettesben lenni. de lehet, hogy tényleg nagyon jó barátjának tart, és ha így van(amit ki kéne deríteni óvatos kérdésekkel), akkor kár lenne tönkretenni egy ilyen jó baráti kapcsolatot :)
2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak egy nagyon jó barát vagy számára.
2010. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az az egészben a lényeg, h ha együtt vagyünk, akk mindíg piszkáljuk egymást, beszólogatunk egymásnak, beleköt a ruhámba, én a hajába stb....mint, ha finoman jelezni próbálna...Néha úgy érzem, h eléggé bejövök neki....ha dumálunk, akk mindíg tökre önfeledtek és vidámak vagyunk....rengeteget nevetünk....néha komolyan úgy érzem, h tetszek neki...csak azért kérdezem, h ez mi is, mert barátja van, meg idősebb...ha nem lenne barátja, akk rámozdulnék...így is flörtölünk...nem csak én, ő is...csak nem tudom, h ez mi is lehet...
2010. márc. 31. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:

Buta voltam, elírtam mint, ha = mintha....

...am lehet, h csak szórakozik, de azt meg nem hiszem, mert nem olyan....am én szívesen járnék vele, de viszont nem akarom tönkre vágni a barátságunkat azzal, h ajtóstól rontok a házba...Vki volt már hasonló helyzetban???

2010. márc. 31. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, én meg egy 16 éves sráccal vagyok így. Igen tetszik, izgató, hogy flörtölök egy fiatalabbal(egyébként korombelinek néz ki),de komolyabbat nem szeretnék tőle.
2010. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal "durvább" esetem is volt!Hidd el ilyen esetekben esetleg rövid ideig van szó csak barátságról!!!Ki fog bukni ami bennetek feszül,majd meglátod!Viszont a tartós, komoly kapcsolat szinte kizárt(Habár erre is volt példa!)!
2010. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam egy korombéli lánnyal. Sokáig (2,5évig) állt fent a helyzet, és szenvedtem benne... Fél év kellett ahhoz, hogy véget tudjak ennek az egésznek, de most, további fél év elteltével sem tudtam teljesen lezárni a dolgot.

Szerintem az őszinteség a legjobb megoldás. Kérdezz rá hogy miért van ez, és reménykedj hogy ő is mer őszintén beszélni veled, mert szerintem az őszinteség mind a barátság mind a szerelem alapja.

2010. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok...köszi a válaszokat....az van, h nagyon kedveljük egymást, meg sokat flörtölgetünk....én sokkal idősebbnek nézek ki(egyszer megvádoltak, h 21 vok)...ő pedig fiatalabbnak...meg amúgy sem hiszem, h ez zavarná...ő nem nagyon törődik a mások véleményével...(ahhogy én sem....haverokét, barátokét meghallgatom, még meg is gondolom(persze nem csinálok úgy, csak, ha tényleg jó)...de az ismerősök, idegenek véleménye hidegen hagy....ezzel ő is így van)......Nagyon kedvelem és ő is engem, de nem kérdezhetem meg, mert van barátja és ha megkérdezném, akk tuti annyi lenne a barátságunknak....ha nem lenne pasija....sokkal 1szerűbb lenne....így sem nehéz, mivel alig vannak együtt, és a pasi sem egy Adonisz....plusz elég unalmas és visszafogott.....én meg eléggé "fura" vagyok...már-már extrém....szóval elég bevállalós meg minden éz a lány is ilyen....a pasijával sztem nem érzi magát annyira szabadnak, mint velem....a pasija visszafogott=ő sem engedheti szabadjára magát, mert akk a pasija tutira zavarba jönne....és az kellemetlen lenne a lány számára is...mikor mi ketten vagyunk, akk annyi őrültséget csinálunk.....olyanok vagyunk mint a kisgyerekek, akik beszabadulnak a játékboltba.....mindeközben rohadtjól érezzük magunkat....
2010. ápr. 1. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
legjobb barátnőm is ilyen cipőben járt. volt 1 normális visszafogott barátja aki mellett ő is igencsak nyugis lett. viszont képbe került 1 srác aki ugyanolyan bolond, vidám volt mint ő. nem tudta eldönteni h mit csináljon. végül a nyugis srác mellett döntött és már gyűrű van az ujján. igazából nem értem meg h miért őt választotta hiszem teljesen elnyomja a személyiségét. nem illenek össze és nagyon haragszom a srácra hiszen tényleg totál kifordította a bnőmet. rá se ismerek már. eddig bolondos lökött csaj volt akivel azon is el tudtunk röhögni ahogy megy a hangya mostmeg egy tipikus asszony lett 22 évesen...
2010. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!