Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen velem? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Tetszem neki? 18/L

Figyelt kérdés

Minden este viszem sétálni a kiskutyámat ugyanazon az útvonalon. Mindig elmegyünk a tűzoltóság mellett és esténként kint szoktak állni a tűzoltók és szoktunk beszélgetni.

Van köztünk egy fiatal srác, aki mindig megjegyzi, hogy milyen csinos vagyok ma.

Tegnap délután sétáltam a barátnőmmel a városba és egy tűzoltóautó állt meg mellettünk és ablakon kiszólt a srác, hogy elvihet e minket. Elvitt minket és megjegyezte, hogy nagyon jó velem beszélgetni és reméli, hogy este is tudunk majd dumálni egyet. Amikor elbúcsúztunk adott egy puszit az arcomra.

Este is mentem szokás szerint és most csak egyedül volt kint. Legalább egy órát beszélgettünk és nagyon jó volt. Az volt az egyetlen probléma, hogy besötétedett én meg nem szeretek egyedül sötétben hazamenni. Mikor ezt mondtam felajánlott, hogy hazakísér.

Annyira aranyos és én szerelmes vagyok belé. Lépjek valamit, vagy várjak?


2010. aug. 7. 12:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem én már egész életemben megmaradok kislánynak. :D
2010. aug. 7. 13:29
 12/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk a lakást azért nem gyújtom fel. ;)
2010. aug. 7. 13:30
 13/16 anonim ***** válasza:
ha szép vagy és egy aranyos főleg német juhász kutyával vagy akkor tuti lépj bejössz neki sok sikert:DDD
2010. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kutya kell neki...
2010. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A kutyát nem kapja meg senki. :D
2010. aug. 9. 10:51
 16/16 anonim válasza:
áááááááá, tuti hogy bejössz neki. Sztem ne hívd el randizni, hanem várj egy kicsit. Ha bejössz neki akk úgyis elhív. hajrá
2010. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!