Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen velem? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Tetszem neki? 18/L

Figyelt kérdés

Minden este viszem sétálni a kiskutyámat ugyanazon az útvonalon. Mindig elmegyünk a tűzoltóság mellett és esténként kint szoktak állni a tűzoltók és szoktunk beszélgetni.

Van köztünk egy fiatal srác, aki mindig megjegyzi, hogy milyen csinos vagyok ma.

Tegnap délután sétáltam a barátnőmmel a városba és egy tűzoltóautó állt meg mellettünk és ablakon kiszólt a srác, hogy elvihet e minket. Elvitt minket és megjegyezte, hogy nagyon jó velem beszélgetni és reméli, hogy este is tudunk majd dumálni egyet. Amikor elbúcsúztunk adott egy puszit az arcomra.

Este is mentem szokás szerint és most csak egyedül volt kint. Legalább egy órát beszélgettünk és nagyon jó volt. Az volt az egyetlen probléma, hogy besötétedett én meg nem szeretek egyedül sötétben hazamenni. Mikor ezt mondtam felajánlott, hogy hazakísér.

Annyira aranyos és én szerelmes vagyok belé. Lépjek valamit, vagy várjak?


2010. aug. 7. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lépjlépj:D egyértelmű hogy összejotok :d sok sikert :)
2010. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most mit tökölsz? ebből látszik hogy szerelmesek vagytok egymásba úgyhogy lépj :D
2010. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

tuti bejössz neki!:) ez kajak romantikus:) Mmmm.ráadásul tűzoltó:) szexxxi:)

DE azért várj még, hadd udvarolgasson, de adj neki egyértelmű jeleket, pl. legközelebb te adj egy pici gyros puszit az arcára;)

Jó randizgatást! Milyen kutyud van?:D

2010. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sétáltasd a kutyádat rendszeresen..

Az jót fog tenni neki.

Meg neked is.


Tennivalód csak annyi, hogy ezután se menj haza egyedül a sötétben.

2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Küldök neki jeleket.

Német juhászom van.

2010. aug. 7. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Szolgálatban lévő tűzoltó kísért haza? Na ez nem helyes...
2010. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy nem lesz-e baj belőle, hogy hazakísér, de azt mondta, hogy majd megoldják a kollégák, ha meg olyan nagy a baj felveszik útközben.
2010. aug. 7. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd úgyis cselekszik a srác, csak menny el a randira, ha hív, de szerintem mindketten tudjátok már, hogy ennek hatalmas szex lesz a vége:) Hajrá!
2010. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dejó, én drukkolok nektek, egyértelmű h tetszel neki! :)
2010. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A tüzoltó az jó,

Ha randizni akarsz, csak felgyújtod a lakást, aztán már ott is terem.


Egyébként ha nem irtad volna oda a korodat, 14-nek képzeltelek volna a sztori alapján.

Olyan kis naiv tinilánynak tűnsz. De ez nem baj, sőt

2010. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!