Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak jatszadozott velem?

Figyelt kérdés
Ezelott egy evvel az egyik srac egy kirandulason olelgetett meg puszilgatott, majd valahogy megszakadt kozottunk a kapcsolat csak koszonoviszonyban voltunk. Az egyik baratnom felvette ot MSNre, beszelgettek majd megkerdezte a sractol, hogy mit gondol rolam, amire o annyit mondott, hogy jofej vagyok. Majd ra 1-2 hetre elmondtam a sracnak, hogy tetszik nekem, amire o semmit nem valaszolt. Most ha talakozok vele mindig koszon, ha kell tobbszor is, regen pedig volt, hogy eszre se vett.
2011. jan. 29. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen lehet tetszettél neki, csak nem merte neked bevallani.. és ezér keresett mást, v tett v.mit h elfelejtsen


Viszont most,hogy tudja h neked bejön, így felkeltetted az érdeklődését, figyel rád.. és gondolom azér köszön többször is egy nap stb.

Szerintem beszélgessetek MSN-enen v élőbe és akk kiderül h mi lesz ebből

2011. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinnem, hogy keresett mast, mert meg soha nem volt neki senkije.

Csak azt nem ertem, hogy mikor en elmondtam neki, hogy tetszik, miert nem mondott ra semmit?

2011. jan. 29. 12:10
 3/4 anonim válasza:
Szerintem beszélgessetek többet. Az, hogy akkor nem szólt semmit, nem jelenti azt, hogy már nem tetszel neki. Viszpnt lehet, hogy úgy meglepődött, hogy hirtelen nem tudta, hogyan reagáljon. Szerintem megérné próbálkozni.;)
2011. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe a srácot...figyelj nem éri meg hogy fuss utána..mert ha egy pasi akar valamit akkor rádír msnen,oda megy dumálni..az hogy köszönget nem jelent semmit..nekem is volt már hasonló esetem..és hidd el nem éri meg..16/L
2011. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!