Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről ismerhető fel az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel az olyan fiú, aki?

Figyelt kérdés

- szereti megvédeni a társát, biztonságban érzi mellette magát a lány

- nem agresszív a kapcsolatban, de dominánsan viselkedik

- férfias, határozott

- nem iszik,nem drogozik, nem dohányzik

- nem szereti a bulikat, az alulöltözöttséget, a hánykolódást, a hedonizmust, a veszekedést

- sok más jó tulajdonság...

- nem rosszfiú-típus


Hol van az ilyen fiú? Mit csinál?


Még egy kérdés, ha a nő biztonságot, védelmet keres egy férfi mellett, mit keres a férfi a nőben?


2010. aug. 6. 23:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz túl idős,de majd megtanulod te is, azt látjuk tökéletesnek akit csak valamennyire ismerünk,és persze el tudnánk képzelni magunk mellett.
2010. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
30%

Mi a faszom van már??? Már inni sem szabad???? Én hetente egyszer járok a kocsmába és az bőven elég....


20/F

2010. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
nekem az is elég lenne ha nem lenne agresszív, nem cigizne, nem lenne annyira alulöltözött és szeretne :P
2010. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
41%

"Hol van az ilyen fiú?" --> a mesében

"mit keres a férfi a nőben?" --> szexet és finom kaját

24F

2010. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen. :D (csak dohányzik, de a többi stimmel)
2010. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
A fiúk nem szeretik a megkötéseket. Gondolok itt arra, hogy fszom se lenne együtt egy olyan csajjal aki nem tolerálja azt, hogy elmegyek a haverjaimmal bulizni.
2010. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyire túl kombinálni ezt? Oké, legyenek elvárásaid, de ne túl nagyok. Hidd el, ha megtalálod azt aki igazán megmozgat ott legbelül, akkor nem fognak érdekelni ezek. Az emberek úgy jók ahogy vannak. Fiatalon bulizni kell és jó is. Valaki ne férfias legyen, hanem férfi, ha szeret hogy domináns a hím, akkor nem fog a szoknyád mellett ülni örökké és az lenne a nem normális dolog ;)

19L

2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A Namek bolygon vannak és harcolnak az életűnkért...

Viccet félre téve én is ilyen vok mint amit leirtál...

Nekem még nem volt barátnöm. és csak 17 vok...

2010. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!