Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről ismerhető fel az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel az olyan fiú, aki?

Figyelt kérdés

- szereti megvédeni a társát, biztonságban érzi mellette magát a lány

- nem agresszív a kapcsolatban, de dominánsan viselkedik

- férfias, határozott

- nem iszik,nem drogozik, nem dohányzik

- nem szereti a bulikat, az alulöltözöttséget, a hánykolódást, a hedonizmust, a veszekedést

- sok más jó tulajdonság...

- nem rosszfiú-típus


Hol van az ilyen fiú? Mit csinál?


Még egy kérdés, ha a nő biztonságot, védelmet keres egy férfi mellett, mit keres a férfi a nőben?


2010. aug. 6. 23:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi szilveszter kivételével soha életemben nem ittam alkoholt. Akkor is csak 2 dl pezsgőt.

Azt hiszem, a legtöbb tulajdonság illik rám, de ettől mindenki szemében egocentrikus idiótává válok, mint a legtöbb esetben. Amúgy, külső alapján nem ismerhetők fel ezek a jegyek. Keresni kell, próbálkozni, kevés van ugyan, de vannak :-) Első benyomás a legtöbbször téves, mert majdnem mindenki próbálja elferdíteni az én-jét, hogy "tökéletes"-nek tűnjön. Ha jobban megismersz valakit, rájössz, hogy nem az, akinek mutatja magát. (Talán jó értelemben)

2010. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

18/F


legutolsó

2010. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
És nem drogozom, nem cigizem, nem járok discoba, és nem vagyok oda a szétsminkelt, agyonrúzsozott, félcombig érő szoknyás lánykákért, BÁRMILYEN FURCSA!
2010. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm 23.24:) hiszem, hogy van ilyen. Melyik nem illik rád a felsoroltakból?
2010. aug. 6. 23:27
 15/38 anonim ***** válasza:
17 vagyok csak sajna :S
2010. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok a te embered nagyon ritkán iszok, bulizni szintén, az alulöltözöttséggel nincs próblémám, deezt mind eltudom hagyni. Bejönnek a párévvel idősebb csajok és olyannal alapból nem jövök össze aki dohányzik.

17/F

2010. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Az ijen fiúk, azok egy szobába van bezárkózvaaa!!
2010. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
És most mindenki írja, hogy "húdejellemzőrám". Válogathatsz, de szerintem "bukta" lesz.
2010. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

23.24-es:


A konkrét dolgok, SZERINTEM, illik rám, de a sok más jó tulajdonság... meg kell ismerni az egyént hozzá, mert más a magamról alkotott kép, és más a Te általad alkotott kép az egyénről :)

Tapasztalatok, és más vélemények alapján állítottam azt, amit írtam.


(Egy e-mail-t nyugodtan írhatsz, ha szeretnél beszélgetni) :)

2010. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
47%
ez lehetetlen. nem szereti a bulikat? ki az az ember aki nem szereti a bulikat? azokat az embereket én rituálisan feláldoznám. érdekes, én iszok, dohányzok, szeretem a bulikat, agresszív vagyok, mégis van barátnőm 1.5-2 éve.
2010. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!