Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről ismerhető fel az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel az olyan fiú, aki?

Figyelt kérdés

- szereti megvédeni a társát, biztonságban érzi mellette magát a lány

- nem agresszív a kapcsolatban, de dominánsan viselkedik

- férfias, határozott

- nem iszik,nem drogozik, nem dohányzik

- nem szereti a bulikat, az alulöltözöttséget, a hánykolódást, a hedonizmust, a veszekedést

- sok más jó tulajdonság...

- nem rosszfiú-típus


Hol van az ilyen fiú? Mit csinál?


Még egy kérdés, ha a nő biztonságot, védelmet keres egy férfi mellett, mit keres a férfi a nőben?


2010. aug. 6. 23:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Például én utálom a bulikat, a sok "értelmiségit". (Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.)
2010. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyvtárban van 1-2 ilyesmi...meg persze a kockák :)
2010. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

sorcerer18@freemail.hu az e-mail cím.

Ha szeretnél beszélgetni.. :)

Kedves 23.24-es

2010. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kockák. (:
2010. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

picit fiatal vagyok hozzád,de egyébként ilyen vagyok. küzdősportolok,de egyáltalán nem vagyok agresszív.

keresgélj, egyszer csak horogra akad valaki ;]

2010. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Van ami stimmel. Pl nem szeretek bulizni járni. Max barátokkal összeülni, de a túl sok ismeretlen ember általában feszélyez. Ezért nem is megyek ilyen helyekre. Második harmadik pipa. Drogozni dohányozni nem szoktam, inni minimálisat. Vannak jó és rossz tulajdonságaim vegyesen. Ha érdekel privátban felsorolom. Nem vagyok rossz fiú típus. Szerintem ilyen fiú nagyon kevés lehet. Ha kicsit lejjebb adsz a mércéből lehet hamarabb találod meg az ideálod.
2010. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

OFF: "ki az az ember aki nem szereti a bulikat? azokat az embereket én rituálisan feláldoznám"

Na az időpontot megbeszéljük az áldozásra. :D Amúgy én pl nem szeretek bulizni. Egyszerűen a sok ismeretlen ember feszélyez, nem tudok ellazulni, nem értem mit lehet ott csinálni bulizás néven. Persze lehet csak én vagyok ilyen csodabogár.

2010. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Én iszok, de ilyen lennék. :D

17F

2010. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Jó is lenne, ha lennének ilyen fiúk!:)

Jó, bulizzon, ha szeret eljárni, de ne vigye túlzásba és ne kelljen a földről kiskanállal összekaparni a részegségtől.

Sajnos eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy sokan már durván és elzüllötten élik az életüket. (Tisztelet a kivételnek.)

Én is hiába keresem az Igazit, eddig csak csalódtam...

18/L

2010. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 LoveGame ***** válasza:

Szerintem az élsportolók között keresgélj. Mondjuk ne a focistáknál, de én is sportolok, és sok fiú iskolatársam kosaras volt. Rájuk voltak jellemzőek azok a dolgok, amelyeket leírtál. Izmosak, helyesek és a sport miatt megtanulták, mi az a tisztelet, levezetik az agressziójukat. Alapból el vannak tiltva a káros szerektől. Az izomzatukat meg arra fordítják, hogy a lányokat védjék meg velük. :)

Remélem segítettem,

Puszi

2010. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!