Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itthon miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon miért nem veszik férfiszámba azokat a pasikat a nők akiknek nincs lakásuk?

Figyelt kérdés
F/29
2020. szept. 2. 21:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%

"A minőségi punci pénzbe kerül."


Miért, egy aranyásónak miben minőségibb a puncija, mint egy kedves, átlagos, dolgozó lánynak, akinek esetleg még orhazmusa is van tőled és nem csak eljátssza? :O

2020. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
20-as, ezt nevezik a cukosbácsinak a gyerekek. Mivel a 20-on éves "nők" agyilag egyszinten vannak egy 12 éves kisgyerekkel, ezért "cukrosbácsit" keresnek. Arról nem beszélve, hogy életképtelenek. 1 poharat nem képes elmosni java részük, mert ők akkor már "csicskának" érzik magukat, meg miaz hogy, őnagyságuk...... Nyugi ha lenne lakásod, akkor utána nyaralót követelne. Ha az is meglenne, akkor hajót Horvátba. Határ a csillagos ég, de sosem lesz jó semmi sem. Válts nézőpontot, és ne a férgeseknek akarj megfelelni. Ők csak kellékek, ürítőtartályok. Amelyiknek meg nem ilyen felfogása lesz mint amit leírtam, annak vedd figyelembe a szavait. De vigyázz, 1000ből ha 1 normális, s akkor még sokat is mondtam.
2020. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

WTF?

Ezt meg honnan szoptad ki?

Ezek alapján kb 25év alatt senki se lenne férfi.Gondolkozz már!Kezdőként mondjuk 22 évesen elkezdesz dolgozni.Hogy van neked több mint 10 millió forintod 25éves korod előtt?

Esetleg hitelből.Akkor meg van lakásod,igaz még a banké,de van.

2020. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismerek olyat, akinek van lakása.

25/N

2020. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor meg van lakásod,igaz még a banké,de van."

Ez nem igaz, rossz a felfogásod.

Te kérsz pénzt vkitől, hogy megvehess valamit, majd fogadalmat teszel h megadod neki a papírra vetett feltételek alapján. Az a lakás/ház a tiéd, csak a tulajdoni lapra rákerül, ha nem teljesíted a feltételeket, akkor neki joga van felette. Tehát felelősség, nyilván a felelősséget a nők elvből kerülik, szal ezért mondogatod hogy hitel = nem a tiéd. Akkor csináld hitel nélkül a dolgaid, vagy inkább rábízod másra? Oldja meg? De ha hitellel, akkor az nem az övé? Gusztustalan felfogás ez.

2020. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

25#jólvan ,értelek.Nem erre akartam kihegyezni,nem jogászkodni akarok.

Csak azt mondom,hogy 25évesen,tisztán saját erőből,se családi segítség,se hitel,se örökség,nem lesz lakás,ház.

2020. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
77%
25-évesen még nem is hitelképes az ember, ha mondjuk 23-4 éves koráig tanult :D.
2020. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ezért szoktak már egyetem mellett dolgozni olyan területen, ahol később fogja az adott ember keresni a kenyerét. De nyilván nehéz, drága buli, és merész húzás.
2020. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
10%

Attól függ ki mondja. Több olyan ismerősöm van, akik úgy ismerték meg egymást egyiknek sem volt semmije. Az első években vagy a lány vagy a fiú szüleinél laktak. Pár év múlva közösen hitelből vettek lakást/házat. Havi nettó 150.000-es gyári fizetéssel még az önérő felmutatása esetén sem fog a bank 10+ millió kölcsönt adni. Legfeljebb csak 7 milliót. 4 millió alatt hol kapni ingatlant? Ukrán határ mellet a tanyavilágban, közmű nélkülit. Meglátja a csaj az ingatlant, akkor meg az a baja, mi ez a putri!?


"Ide a lányát, meg a fele királyságát!" = A gyerekek szülei besegítettek az építkezésbe. Ez volt régen, kb. a 80-as évekig. 16-20 évesen férj-feleség, gyerek.


Jelenleg már minden család fillérb@szó lett. A gyerekek a gondjaikat oldják meg egyedül.

2020. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Így van, 29-es. Akkor már inkább vegyenek ki egy takaros kis albit, nincs ezzel semmi gond :) ez úgyis ún. Bérlő generáció, szerintem itt senki nem vár el saját lakást :D. Én nem ismerek ilyen nőt, én sem vagyok ilyen. Párom még függött a szüleitől, mikor összejöttem vele. Én épp hogy csak leváltam. Kérdező, te biztosan nem emiatt vagy szerencsétlen a nőknél. Valami kommunikáció beli hiba lehet, vagy életmód (mondjuk függőség).
2020. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!