Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kislányos testi vonásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislányos testi vonásokkal rendelkező, de kizárólag a csajokhoz vonzódó, szenvedélyes, szeximádó fiúnak hogyan lehetne elérnie, hogy a csajok őt is férfiszámba vegyék és ne utasítsák el?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna nagy darab, izmos állat lenni, de a genetikám és az ősöktől örökölt dolgok miatt ez esélytelen. A kecses, bájos, aranyos kisfiú kategória vgyok külsőre. Ez végülis azt jelenti, hogy nem vagyok bűnronda, de nem is vagyok egy vonzó pasi. Mondjuk vannak férfias vonásaim is persze, de én úgy látom, hogy a mérvadó a nagy magasság és a nagy tömeg, amivel én nem rendelkezem.
2013. ápr. 16. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
próbálkozz az emós lányok körében, ők odavannak ezért a típusért.
2013. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Kislányos? Csiklód van, szíjjam ki?
2013. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
úr isten, "kecses, bájos, aranyos kisfiús" kategóriaként jellemzed magad, és csodálkozol hogy senki nem tekint rád férfiként? :DDD el vagy te szállva de rohadtul. :D
2013. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

B@szki 2. hangosan felröhögtem :D :D :D


Amúgy kérdező semmi esélyed, max egy leszbikusnál. :P

2013. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
biszexuálisként mondom hogy kikérem magamnak. :D
2013. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Másképp nem tudtam szemlélteni, mert úgysem értik meg sokan micsoda teher egy ilyen külső. A gúnyolódás az persze megy, pedig erről nem tehetek, ahogy az sem tehet róla, aki kórósan túlsúlyos és nem tud lefogyni.
2013. ápr. 16. 22:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos bejön ez a testalkat is valakinek, próbálj meg alacsonyabb lányoknak udvarolni, mert gondolom te is az vagy. Aztán: legyél vicces! Ha a külsőddel nem vagy elégedett, attól belülről lehetsz teljesen okés, és ha teljesen okés vagy, a csajoknak bejössz majd. Ha nem vagy alapvetően nagydumás, akkor nem kell annak lenni, bár a legtöbb lánynak ez szintén bejön. Csak add magad, ha van baráti társaságod, kérd meg a haverjaid, hogy mutassanak be neked lányokat. Ha nincs, akkor szerezz!
2013. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De te mitől vagy kislányos? Vékony vagy? Mert az nem feltétlenül azt jelenti, hogy kislányos a külsőd.

Sportolj, ne hordd hosszan a hajad, ne öltözködj úgy, mint a mai fiúk és nem fognak melegnek nézni!

2013. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
olyan nincs h valaki nem tud izmosodni
2013. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Vegyél súlyzót egyél sok húst, keress edzéstervet ne nyafogj

.

2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!