Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeximádó, de mégis tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeximádó, de mégis tipikus jó fiú vagyok, na lányok hittétek volna, hogy ilyen is van?

Figyelt kérdés

Naponta igénylem a szexet, többször is, de közben az érzelmekre, szerelemre is vágyom. Nem tudnék akárkivel dugni, eléggé megválogatom, hogy milyen lánnyal jöjjek össze, pedig nagyon szenvedek a szexhiánytól, mégsem megy valamiért, hogy úgy jöjjek össze valakivel, csak, mert jó a teste. Épp azt hiányolom a mai lányokban, hogy jellemre számomra olyan kiábrándítóak. Már régóta nem találok olyan lányt, aki megfelelne. Külsőre sok szép van, de mégis mit érek velük, ha nem tudok egy értelmes mondatot sem válatni a lánnyal vagy épp őszintén egymáshoz bújni, valódi érzelmektől vezérelve. Hiányzik ez nekem, talán jobban is, mint a szex, vagy legalább is hasonló szinten.

Most is hiányzik az érzés, ha arra a lányra gondolok, akit pár hónapja még ölelhettem.



2012. aug. 16. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki fiú/férfi ilyen!
2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez õszinte volt,ritka fõnyeremény leszel eggyszer valakinek!
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Máris dupla annyian vagyunk. 22/F
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Amugy nem minden férfi/fiú ilyen.
2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen! Hogy mik vannak?!
2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy van ilyen. Pl a barátom is.
2012. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az én barátom is ilyen. Csak ő nem naponta, hanem naponta többször igényli a szexet.
2012. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És most azt hiszed,ezzel egyedül vagy? Hát tévedsz...

23/N

2012. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de eddig nem találtam ilyet. :)
2012. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nahát,hogy ki hitte volna? :o Nem is gondoltam... (cinizmus):D
2012. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!