Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kislányos testi vonásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislányos testi vonásokkal rendelkező, de kizárólag a csajokhoz vonzódó, szenvedélyes, szeximádó fiúnak hogyan lehetne elérnie, hogy a csajok őt is férfiszámba vegyék és ne utasítsák el?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna nagy darab, izmos állat lenni, de a genetikám és az ősöktől örökölt dolgok miatt ez esélytelen. A kecses, bájos, aranyos kisfiú kategória vgyok külsőre. Ez végülis azt jelenti, hogy nem vagyok bűnronda, de nem is vagyok egy vonzó pasi. Mondjuk vannak férfias vonásaim is persze, de én úgy látom, hogy a mérvadó a nagy magasság és a nagy tömeg, amivel én nem rendelkezem.
2013. ápr. 16. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gyúrd ki magad, és szedj fel egy 14 évest, jó az is
2013. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Fincsi lehetsz... ;-)

2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! PÉNZZEL lehet. Sok sok pénzzel, és annál is többel. Hiszed vagy nem, a nőket csak ez érdekli: a sok zseton és a menő sportkocsi, lehetőleg Porsche vagy Lamborghini. Ha van elég lóvéd, lehetsz akármilyen ronda, tele leszel csajjal.


A testépítésről meg annyit, hogy ők maguk is elismerték hogy csak optikai tuning,erősebb nem leszel tőle...szóval erről ennyit,kedves táplálkozástanácsadók...

2013. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek, 100 kilóval nyom fekve valaki, az szerinted nem erős??? Egy 90 kilós testépítő nem erősebb mint egy 60 kilós vékonyka srác??? Ezt azért gondold át mégegyszer...
2013. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17:39, mitől lenne erősebb? Hogy a Napót meg a Stanazolt tolja napszámba, és ettől felvizesedik? Tudod ezek a szarok mitcsinálnak? Egyszerűen vizet tartanak vissza meg salakanyagokat, aztán ha abbahagyják a szarok beszedését, össze is mennek mint a lufi. Akikre te gondolsz, naturálban nyomják, és nem 2-3 hónap alatt puffasztották fel magukat. Ja, csakhogy ehhez minimum 4-5 év kell, a sok vérkretén meg azthiszi hogy beszedi a Napót oszt reggelre ő lesz a Songoku.
2013. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, azokra gondolok akik naturálban nyomják, tudom hogy 4-5 év, de ha nem kezdi el akkor mindig vékony marad.
2013. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!